04-8100333
050-5537105

 
 

 
 
 

 

 
    האם כדאי לשדרג את הפוליסה? הכל על ביטוח לנוסעים לחו"ל
    מאת: מערכת וואלה!


האם אפשר לקבל החזר כסף על ביטול חופשה? אילו סעיפים חשוב לבדוק בפוליסה? ואיך מקבלים החזר כשהחופשה התקצרה - כל מה שחשוב לדעת לפני שעושים ביטוח נסיעות לחו"להחודש החלה עונת החופשות ועמה גם הטיסות, ההפלגות והחופשות בחו"ל. כאשר טסים או מפליגים לחו"ל, רחוק מהבית, רוצים להרגיש בטוחים, והדרך הנכונה ביותר היא לערוך ביטוח בצורה הנכונה ביותר, שכן כל אירוע רפואי או בעיה לא צפויה בחו"ל עלולים להרוס לנו את החופשה.
לכן, כבר עם הזמנת החופשה, מומלץ לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל, שיכלול את הפוליסה המקיפה ביותר ושתגן עלינו בצורה מתאימה תוך הקניית שקט נפשי. כשמדברים על ביטוח נסיעות לחו"ל, כדאי שנשים לב למספר נושאים חשובים במיוחד, שלהם יש להתאים כיסויים ביטוחיים מיוחדים. דביר רפּ, סוכן ביטוח מרשת יונט ויו"ר הוועדה לסוכנים צעירים בלשכת סוכני הביטוח בישראל, מחלק כמה עצות להזמנת ביטוח נכון ויעיל לחו"ל.

מה עושים במצבי קיצון?

1. לא לחכות לרגע האחרון: את הביטוח יש לערוך מוקדם ככל האפשר, אם אפשר מיד לאחר הזמנת החופשה.
2. מצב רפואי קודם, בעיות כרוניות, הריון וכד': יש לשים לב לכך שהפוליסה הסטנדרטית מחריגה כל כיסוי לכל מקרה ביטוחי הקשור בקשר ישיר או עקיף למצב רפואי קיים או קודם.
3. מצבי קיצון: לשם מתן פתרון למצבים רפואיים חריגים, קיימים שני סוגי פוליסות:
א. פוליסה הכוללת כיסוי להחמרה בבעיה רפואית כרונית אשר לא אירעה בה החמרה ב-6 החודשים האחרונים (בכפוף לחריגים); ב. פוליסה חיתומית, אשר מטפלת ב...
 
   

לחץ כאן לקריאת המשך הכתבה באתר וואלה!     

                           
   
הירשם חינם לעידכונים
הרשם עכשיו לניוזלטרים של סט פוינט!
דואר אלקטרוני *
שם *
טלפון נייד
   
 
סט פוינט! ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי
טלפון:     נייד  050-5537105  משרד 04-8100333
דוא”ל: info@setpoint.co.il | כספרי 29, חיפה


לייבסיטי - בניית אתרים