04-8100333
050-5537105

 
 

 
 
 

 

 
    אלטשולר שחם קיבל את אישור האוצר לפעול כחברת ביטוח
    אביב לוי, גלובס

בית ההשקעות אלטשולר שחם קיבל השבוע את אישור משרד האוצר לפעול כחברה מבטחת. אשתקד חשף "גלובס" את דבר הקמת פעילות הביטוח על-ידי בית ההשקעות. במסגרת אישור זה יחל אלטשולר שחם להנפיק פוליסות ביטוח חיים בכל ערוצי ההפצה המקובלים. בשבועות הקרובים תנפיק חברת הביטוח אלטשולר שחם גם פוליסות חיסכון וביטוח למקרי אובדן כושר עבודה.
יאיר לוינשטיין, המשמש כמנכ"ל חברת הגמל והפנסיה של אלטשולר שחם, יפעל מעתה גם כמנכ"ל אלטשולר שחם חברת ביטוח. לדברי לוינשטיין, "נפעיל את חברת הביטוח החדשה על בסיס הערכים שלהם אנו מחויבים בכל אחד מעולמות הפעילות שלנו - מצוינות, מקצוענות, הוגנות ושקיפות". לוינשטיין הוסיף כי יותר מרבע מיליון לקוחות של בית ההשקעות אלטשולר שחם ולקוחות נוספים חיצוניים יוכלו לקבל ערך ממדיניות ההשקעות של הבית.

אלטשולר שחם הוא בית ההשקעות השני שמקים חברת ביטוח, אחרי פסגות. מדובר בהקמת פעילות מורכבת מאפס, שמאופיינת בין היתר בעלויות כבדות לצורך מכירת הפוליסות, מעבר לעלויות של הקמת החברה וקבלת הרישיון מהאוצר, וההכנסות מצטברות לאורך שנים עד שהתיק הופך רווחי.
התחום נחשב מורכב במיוחד, ונוסף על כך הוא נשלט כיום על-ידי חמש חברות הביטוח הגדולות, שנהנות מיתרון לגודל ומקשרים ענפים עם סוכני הביטוח. בבית ההשקעות, שהוא השחקן הרביעי בגודלו בענף הגמל וההשתלמות, צפויים לשמור על מתכונת של עבודה מול סוכנים בהתאם לאופי הפעילות הנוכחי.

מצטרף לאחרים

במהלך הזה מצטרף אלטשולר שחם לבתי השקעות גדולים אחרים שנכנסו לאחרונה לעולם הביטוח, במטרה להרחיב את ארסנל מוצרי החיסכון לטווח ארוך שלהם, מעבר לפעילויות הגמל והפנסיה. הראשון להיכנס לתחום היה, כאמור, פסגות, בית ההשקעות הגדול בישראל, שלפני כשנתיים רכש את ....


 
   

לחץ כאן לקריאת המשך הכתבה באתר גלובס              

                           
   
הירשם חינם לעידכונים
הרשם עכשיו לניוזלטרים של סט פוינט!
דואר אלקטרוני *
שם *
טלפון נייד
   
 
סט פוינט! ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי
טלפון:     נייד  050-5537105  משרד 04-8100333
דוא”ל: info@setpoint.co.il | כספרי 29, חיפה


לייבסיטי - בניית אתרים