04-8100333
050-5537105

 
 

 
 
 

 

 
    ביטוח ישיר: נציע פוליסות בריאות במחירים
הנמוכים בכ-30% מהממוצע בשוק
    המחירים הקבועים יהיו זולים ב-15% והנחה זהה נוספת תינתן לזמן מוגבל | החברה תשתף פעולה עם אסותא | ביטוח ישיר: 48% ממבוטחי הבריאות פונים ישירות לחברת הביטוח ולא דרך סוכן במקרה תביעה

מאת: מערכת עדיף


"ביטוח ישיר יוצאת למהלך רחב היקף שמטרתו לחולל מהפכה צרכנית בענף ביטוחי הבריאות ולהוזיל משמעותית את המחירים הנהוגים בו כיום", כך אמר הבוקר (ג') רביב צולר, מנכ"ל ביטוח ישיר. עוד הודיעה החברה כי חתמה על הסכם שיתוף פעולה אסטרטגי עם בית החולים "אסותא".
דוח של מכון טאוב מצביע על כך כי ההוצאה הפרטית של אזרחי ישראל על שירותי בריאות הגיעה בשנת 2014 לרמה של כ-30 מיליארד שקלים
השוואה שערכה החברה בין המחירים המעודכנים אותם תציע במסגרת ביטוחי הבריאות החדשים שלה למחירי חברות מתחרות מעלה כי החברה תציע את המחיר המשתלם ביותר בענף לכל הגילאים בהתבסס על מחשבון משרד האוצר. כך, בפוליסת הניתוחים האחידה, עד גיל 41 תציע החברה מחיר הנמוך בלפחות 17% מהממוצע בשוק ומעל גיל 41 מחיר נמוך בכ- 27% מהממוצע בשוק. במסיבת עיתונאים שערכה היום החברה נאמר כי ממוצע המחירים שתציע ביטוח ישיר יהיה זול בכ-15% מיתר החברות באופן קבוע ואילו בתקופת הקמפיין תינתן הנחה נוספת של 15%. מטרת המהלך היא לבחון בעוד 9 חודשים את האפקטיביות שלו ובחברה ציינו כי התעריף הזול יותר יחייב אותה לכל אורך הפוליסה ולא רק בתקופת הקמפיין.

ביטוחי הבריאות התייקרו בכ-160%

ענף ביטוחי הבריאות בישראל מגלגל בשנים האחרונות מיליארדי שקלים ומהווה את הענף הצומח ביותר מכל ענפי הביטוח. בשנת 2014 גלגל הענף כ- 8.2 מיליארד שקלים. בין השנים 2003 עד 2015 התייקרו ביטוחי הבריאות בכ-160% וזאת לעומת יציבות ואף ירידת מחירים ריאלית בביטוחי רכב ודירה שחלה באותן שנים. מאידך, יותר ויותר לקוחות מבינים כי מדובר בביטוח בעל ערך משמעותי עבורם.
על אף הרפורמה בביטוחי הבריאות עליה הכריז האוצר ואשר יצאה לפועל לפני כשלושה וחצי חודשים, נותרו המחירים בענף גבוהים ביותר והוא מאופיין בשקיפות נמוכה ותחרותיות נמוכה. בדיקה שערכה ביטוח ישיר לאחרונה בקרב צרכנים מעלה כי הציבור בישראל מכיר בחשיבות ביטוחי הבריאות השונים, אולם מבין את תחולת הכיסויים באופן חלקי ביותר.
עוד נמצא כי כ-48% מהלקוחות אשר מחזיקים בביטוח בריאות פרטי תובעים.....
   
לחץ כאן לקריאת המשך הכתבה באתר עדיף              
                 
   
הירשם חינם לעידכונים
הרשם עכשיו לניוזלטרים של סט פוינט!
דואר אלקטרוני *
שם *
טלפון נייד
   
 
סט פוינט! ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי
טלפון:     נייד  050-5537105  משרד 04-8100333
דוא”ל: info@setpoint.co.il | כספרי 29, חיפה


לייבסיטי - בניית אתרים