04-8100333
050-5537105

 
 

 
 
 

 

 
    חסכונות הפנסיה זורמים לנדל"ן בארה"ב
    ערן אזרן, דה מרקר

הגופים המוסדיים ממשיכים לנתב את חסכונות הפנסיה והגמל של הציבור בישראל לעבר נדל"ן בארה"ב. לאחר שמגדל, כלל, מנורה ואחרות ביצעו עסקות דומות, גם הלמן אלדובי הודיע הבוקר (ד') כי חברת הגמל של בית ההשקעות, המנוהלת על ידי איתי ברדה, רכשה עבור עמיתיה, ביחד עם שותפים, את בניין "AON Center" שבשיקאגו, בתמורה לכ-712 מיליון דולר.
חלקה של חברת הגמל בעסקה הוא 60 מיליון שקל. בהלמן אלדובי הדגישו כי וההכנסות התפעוליות השנתיות מהבניין (NOI) צפויות לעמוד על כ-45 מיליון דולר, והתשואה התזרימית השנתית מהנכס צפויה לעמוד על כ-9%.
"ההשקעה צפויה להניב תזרים יציב תוך גיוון על פני מספר שוכרים איתנים ובחוזים ארוכי טווח", אמרה לילך שפיר פרידלנד, סמנכ"ל השקעות בהלמן אלדובי. לדבריה, השקעה זו הנה חלק משורה של השקעות ריאליות נוספות שנבחרו בשנים האחרונות בנדל"ן מניב באירופה ובארה"ב. "בתקופה הנוכחית, בה הריביות נמוכות, עסקה זו צפויה להניב תשואות אטרקטיביות לעמיתי קופות הגמל, קרנות ההשתלמות וקרנות הפנסיה המנוהלות על ידינו", הדגישה.
"AON Center", הבניין השלישי בגובהו בעיר והגבוה והגדול ביותר באזורו, מתנשא לגובה של 83 קומות על שטח של כ-280 אלף מטר מרובע וממוקם במרכז העסקים הפיננסי של שיקגו באזור ה- East Loop הסמוך לפארק המילניום. הנכס מושכר למספר שוכרים מרכזיים ובחוזי שכירות לתקופות ארוכות טווח שעומדות בממוצע על כ-11 שנים. בין השוכרים הגדולים נמצאת חברת הביטוח AON, KPMG, JLL, Kraft Heintz food, AT&T, Microsoft ו....
   
לחץ כאן לקריאת המשך הכתבה באתר דה מרקר       

                           
   
הירשם חינם לעידכונים
הרשם עכשיו לניוזלטרים של סט פוינט!
דואר אלקטרוני *
שם *
טלפון נייד
   
 
סט פוינט! ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי
טלפון:     נייד  050-5537105  משרד 04-8100333
דוא”ל: info@setpoint.co.il | כספרי 29, חיפה


לייבסיטי - בניית אתרים