04-8100333
054-6996670

 
 

 
 
 

 

 
    פנסיה מבלבלת אתכם? חמש תשובות לשאלות נפוצות
   
רוצים למצוא רישום של כל החסכונות הפנסיוניים שלכם במרוכז ולא יודעים איך? קיבלתם את דו"ח הפנסיה אך אינכם יודעים כיצד לקרוא אותו? קבלו תשובות לשאלות החשובות על החיסכון הפנסיוני

ליאורה הירשהורן, כלכליסט


כולם יודעים שחשוב לחסוך לפנסיה אך לעיתים המוצרים השונים מבלבלים וכך גם הפרוצדורות של החיסכון. מדי שבוע מתקבלות עשרות פניות לתיבת 'האוצר שלי' במגוון רחב של נושאים. השבוע נשתף אתכם בכמה מהשאלות הנפוצות שהגיעו לידינו בנושא חסכונות פנסיוניים ובתשובות שעשויות להיות מעניינות ומועילות גם עבורכם.

1. הבנתי שיש אופציה למצוא רישום של כל החסכונות הפנסיוניים שלי במרוכז. איך עושים את זה?
על מנת לקבל תמונה מלאה של כל החסכונות הפנסיוניים שלכם תוכלו להיעזר במסלקה הפנסיונית. במסלקה ניתן למצוא במרוכז את כל הנתונים אודות החסכונות הפנסיונים שלכם, פעילים ושאינם פעילים. השירות כרוך בתשלום של 40 שקלים ובהליך זיהוי.
כמו כן, תוכלו לערוך חיפוש במנוע לאיתור חסכונות פנסיונים לא פעילים באתר של משרד האוצר. באתר זה ניתן לקבל במהירות וללא עלות מידע ראשוני בלבד על חסכונות פנסיונים שאינם פעילים, כלומר, שלא בוצעה בהם הפקדה או משיכה בשנה האחרונה. על מנת לברר את סכומי החיסכון עליכם לפנות לחברת הביטוח, קרן הפנסיה או קופת הגמל ולבקש פרטים או דוחות מפורטים. למידע נוסף על איתור חסכונות פנסיוניים וכספים אבודים, היכנסו לאתר האוצר שלי.
 
2. המעסיק שלי לא מוכן להעביר את התשלומים לפנסיה לחברה אחרת לבקשתי. מה אוכל לעשות?....
3. האם המעסיק מחויב להפריש עבורי כספים לטובת חיסכון פנסיוני?
   
לחץ כאן לקריאת המשך הכתבה באתר כלכליסט        

                           
   
הירשם חינם לעידכונים
הרשם עכשיו לניוזלטרים של סט פוינט!
דואר אלקטרוני *
שם *
טלפון נייד
   
 
סט פוינט! ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי
טלפון:     נייד  054-6996670  משרד 04-8100333
דוא”ל: info@setpoint.co.il | כספרי 29, חיפה


לייבסיטי - בניית אתרים