04-8100333  

 
 
 

 

 
    "הרגולטור נתן פרס לחברות הביטוח הגדולות בכך
שעצר את הניוד בביטוחי מנהלים"
    מאת: אסא ששון, דה מרקר   

"הציבור הרחב מחפש היום את הגופים הקטנים יותר, בניגוד לגדולים שנתפשים כקרטליסטים - רואים את זה בהצטרפות הלקוחות והסוכנים אלינו", אמר מנכ"ל חברת הביטוח איילון , אמיל וינשל, בפאנל בוועידת עדיף לביטוח ופיננסים שעסק בגופים הפיננסיים כמנוע הצמיחה של חברות הביטוח.
לדבריו, העתיד טמון דווקא בלקוחות הצעירים, בניגוד למה שמקובל לחשוב. "אנחנו לא חברה של פנסיונרים. חלק לא מבוטל מהלקוחות שלנו הם חוסכים צעירים. בהתאם לזה, המוצרים העתידיים יהיו צרים יותר וזולים יותר".
בפאנל השתתפו גם המשנה למנכ"ל מגדל ביטוח , גיל יניב ומנכ"ל בית ההשקעות הלמן אלדובי , רמי דרור. בניגוד לוינשל, טען יניב כי מקור הצמיחה הגדול היא דווקא קבוצת הגיל השלישי. "חלק גדול מ-1.9 מיליון הלקוחות שלנו הולך ומתבגר. תוך שבע שנים צפויה מגדל לנהל מערכת יחסים עם מעל ל-100 אלף גימלאים. המשמעות היא שיהיו לנו יותר פנסיונרים מעמיתים רגילים".
“קריית מגדל” בפתח תקוה. מחפשים את האייקונים מהעבר
"מגדל צריכה לעמוד על רגליים יותר מאוזנות שכן, מבין חברות החיסכון הפנסיוני, היא הגדולה ביותר בישראל וזה מקור הרווח העיקרי שלה - הגיל השלישי", הוסיף יניב והדגיש: "הרגולציה רואה שני שווקים: שוק של חוסכים ושוק של גיל שלישי. לכן יש לנו יחידת פרישה שנותנת את מלוא השירותים, לצד חברה שמציעה שירותים רפואיים לגיל השלישי. חשוב לציין שיש כיום בישראל רק 10,000 אנשים בדיור מוגן - זה עוד מקום לצמוח בו".
במקביל, טען רמי דרור כי "ענף הפנסיה הוא לא מוצר צומח בבתי ההשקעות כי יש יתרון לגודל ולהיקף - כמו בחברות הביטוח. מי שצריך לטפל בזה הוא ....


 
   

לחץ כאן לקריאת המשך הכתבה באתר דה מרקר                

                           
   
הירשם חינם לעידכונים
הרשם עכשיו לניוזלטרים של סט פוינט!
דואר אלקטרוני *
שם *
טלפון נייד
   
 
סט פוינט! ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי
טלפון:     נייד  050-5537105  משרד 04-8100333
דוא”ל: info@setpoint.co.il | כספרי 29, חיפה


לייבסיטי - בניית אתרים