04-8100333
050-5537105

 
 

 
 
 

 

 
    הכסף שלכם: הטיפים שיהפכו את השנה החדשה לטובה יותר
    מה כדאי לעשות עם תוכנית החיסכון בבנק, איך בודקים אם אתם משלמים יותר מדי על ביטוח, למה זה משנה לפנסיה שלכם אם אתם רווקים או שיש לכם ילדים, ומה מומלץ לעשות עם השוברים שמקבלים לחג?

מעין מנלה, כלכליסט


נכון שהחלטתם כבר מאות פעמים לבדוק מה קורה עם הפנסיה שלכם, לסגור את המינוס בבנק ולעשות סדר בביטוח? ראש השנה הוא זמן של החלטות, שינויים והתחלות חדשות שאפשר לנצל כדי לשפר את ההתנהלות הכלכלית. המציאות מסביבנו לא קלה. השנה החדשה נפתחת בתקופה של אחרי מלחמה, ירידת ריבית והאטה במשק, מה שרק מדגיש את הצורך בנקיטת משנה זהירות בנוגע להחלטות הכלכליות. מומחים לכלכלת המשפחה, לפנסיה ולביטוח נותנים טיפים שעשויים להפוך עבורכם את תשע"ה לשנה כלכלית טובה יותר.

"חשוב להבין שהאטה בשוק עלולה להוביל לפיטורים במגזרים שונים שהפסידו כסף בגלל המלחמה או עקב השוק החלש. לכן, חשוב לעצור הוצאות שאינן חיוניות כמו רכישת סמארטפון חדש, החלפת רכב או שיפור דיור. מומלץ יותר לחסוך את הכסף לעת צרה, ואם (הלוואי על כולנו) היא לא תגיע, אזי נוכל ליהנות מפירות עמלנו בתקופה טובה יותר", אומרת אורלי רדליך, בעלת מכון רדליך לייעוץ פיננסי למשפחות.

עברו מטיפים וידע - לדרך חיים

כמעט כולם יודעים שצריך לנהל תקציב משפחתי, שחשוב לחסוך, ושכדאי לקרוא את דו"ח הפנסיה לפני שמתייקים אותו או משליכים לפח, אבל לא כולם עושים זאת. "בשנה הקרובה נהיה חכמים יותר מבשנה החולפת. אם בעבר אנשים לא ידעו איפה למצוא מידע, היום כבר יש מידע זמין בנושאי .....
   

לחץ כאן לקריאת המשך הכתבה באתר כלכליסט              

                           
   
הירשם חינם לעידכונים
הרשם עכשיו לניוזלטרים של סט פוינט!
דואר אלקטרוני *
שם *
טלפון נייד
   
 
סט פוינט! ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי
טלפון:     נייד  050-5537105  משרד 04-8100333
דוא”ל: info@setpoint.co.il | כספרי 29, חיפה


לייבסיטי - בניית אתרים