04-8100333
054-6996670

 
 

 
 
 

 

 
    כל השינויים הצפויים לנו בחיסכון בשנה הקרובה
    חיסכון לכל ילד, עקוב אחרי בפנסיה, קרן ברירת מחדל ופנסיה חובה גם לעצמאים - לא מעט שינויים בתחום החסכונות צפויים להיכנס לתוקף במהלך השנה הקרובה והם ישפיעו על הכיס של כל אחד מאיתנו. לכבוד ראש השנה ynet עושה לכם סדר. זה מה שחשוב שתדעו

אליצפן רוזנברג, אתר YNET


אחרי מספר שינויים בניהול החסכונות שלנו שנכנסו לתוקף במהלך השנה האחרונה, גם השנה החדשה - תשע"ז, מביאה עמה לא מעט שינויים שצפויים להשפיע על הכיס של כל אחד מאתנו.
בעזרת אייל סיאני, מנהל מקצועי וממונה ציות ואכיפה בהלמן אלדובי קופת גמל ופנסיה, ynet ממפה לכם את כל השינויים הצפויים - מתי הם יכנסו לתוקף ואיך הם ישפיעו לכם על הכיס.

 
קרן פנסיה ברירת מחדל

מאות אלפי חוסכים בקרנות הפנסיה משלמים דמי ניהול מקסימליים (6% מכל הפקדה ו-0.5% מהצבירה השנתית). המציאות הזו הובילה את משרד האוצר לפרסם מכרז בו זכו 2 חברות – הלמן-אלדובי ומיטב-דש, אשר הציעו דמי ניהול נמוכים במיוחד.
דמי הניהול הללו מוצעים לכל חוסך שיצטרף לאחת מקרנות הפנסיה ולמשך 10 שנים. כמו כן, כל מעסיק בישראל אשר מחויב להפקיד עבור עובד חדש שלא בחר מוצר פנסיוני, יהיה חייב להפקיד את הכספים לאחת מ-2 קרנות הפנסיה הזוכות
מתי זה קורה?  קרנות הפנסיה הזוכות יוצעו לציבור הרחב החל מה-1.11.16. עם זאת, הקרן  של הלמן-אלדובי מאפשרת הצטרפות כבר כיום.
 
קופת גמל להשקעה: מוצר החיסכון החדש
קופת גמל חדשה שתושק בקרוב, תאפשרת לכל אזרח בישראל להפקיד עד 70 אלף שקל בשנה כאשר הכספים יהיו ניתנים למשיכה בכל עת וישולם בגינם מס רווח הון בעת המשיכה בלבד (מס על רווחים ריאליים שהקופה השיגה עבור החוסך).
אם החוסך יבחר למשוך את הכספים החל מגיל 60 כקצבה, הכספים יהיו פטורים מ

חיסכון לכל ילד
החל מינואר 2017 יפקיד ביטוח לאומי ....

איחוד חשבונות פנסיה: עושים סדר בבלגן
מחצית מהחשבונות בקרנות הפנסיה החדשות.....

פנסיה חובה: הפעם גם לעצמאים
במטרה לסייע לאוכלוסיית העצמאים בישראל אשר נקלעים למצב אבטלה, יחויב כל עצמאי....
   
לחץ כאן לקריאת המשך הכתבה באתר YNET              
                 
   
הירשם חינם לעידכונים
הרשם עכשיו לניוזלטרים של סט פוינט!
דואר אלקטרוני *
שם *
טלפון נייד
   
 
סט פוינט! ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי
טלפון:     נייד  054-6996670  משרד 04-8100333
דוא”ל: info@setpoint.co.il | כספרי 29, חיפה


לייבסיטי - בניית אתרים