04-8100333
050-5537105

 
 

 
 
 

 

 
    בפעם הראשונה: המהלך שיחתוך את דמי הניהול בביטוח המנהלים שלנו
    חברת הכשרה ביטוח הגישה היום לאישור משרד האוצר את תכנית הביטוח "ניוד עם מקדם" - פוליסה שתאפשר ניוד ביטוחי מנהלים ■ שמעון מירון, משנה למנכ"ל וראש אגף ביטוח חיים ופיננסים ב"הכשרה": אני בטוח שנצליח לחולל שינוי דרמטי בהוזלת דמי הניהול"

אסא ששון, דה מרקר   


שמעון מירון, משנה למנכ"ל וראש אגף ביטוח חיים ופיננסים ב"הכשרה" אמר כי "אנו בטוחים שבאמצעות מוצר זה נצליח לחולל שינוי אמיתי ולגרום לציבור שלם לשפר את החיסכון הפנסיוני לגיל פרישה".
לדבריו: "הכשרה נערכת למהלך כבר מספר חודשים. הצלחנו לפתח מנגנון מיכוני מתקדם ותהליכי עבודה דיגיטליים, שיצליחו להקל על עבודת הסוכן בשטח ולבצע את תהליך הניוד בצורה קלה ומופשטת. גם הלקוח יקבל דו"חות שמשקפים את כל תהליך השינוי כולל אופטימיזציה במקדמים, דמי ניהול וההשפעות על חסכון הציבור בתום התקופה".
עוד הוסיף מירון: "הקמנו צוות ייעודי שיטפל רק בלקוחות מניידים וכך נעניק לסוכנים חוויה נוחה בעבודה השוטפת. אנו רואים במהלך הזה הזדמנות משמעותית להכשרה ולסוכניה להצמיח ולהגדיל את הפעילות העסקית לשנים הבאות".
לאחר קבלת אישור האוצר לתכנית בכוונת החברה להתחיל במערך הדרכות ברחבי הארץ ופעילות משמעותית שתחולל שינוי. "אנו ערוכים למהלך בכל המישורים, החל ממוצר מתאים ואטרקטיבי, תהליך דיגיטלי למתן יעוץ וטיפול בבקשות הלקוח, וצוות יעודי לתפעול הנושא", סיכם מירון.
נזכיר כי בתחילת דצמבר האחרון בישר משרד האוצר כי ניתן לנייד את ביטוחי המנהלים - דבר שעד כה לא היה אפשרי. המפקחת על הביטוח, דורית סלינגר, אף קבעה אילו תנאים אמורים להתקיים כדי שהמבוטחים שיבחרו באפשרות הניוד יוכלו לשמור על זכויותיהם מבלי להיפגע.

כיום מצויים בביטוחי המנהלים כ250 מיליארד שקל, שמשלימים דמי ניהול גבוהים בשיעור של כ–2% בשנה. כל זמן שלא ניתן היה לנייד את הביטוחים, נהנו חמש חברות הביטוח הגדולות באין מפריע מתזרים מזומנים של כ–5 מיליארד שקל בשנה....
   
לחץ כאן לקריאת המשך הכתבה באתר דה מרקר               
                 
   
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
הירשם חינם לעידכונים
הרשם עכשיו לניוזלטרים של סט פוינט!
דואר אלקטרוני *
שם *
טלפון נייד
   
 
סט פוינט! ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי
טלפון:     נייד  050-5537105  משרד 04-8100333
דוא”ל: info@setpoint.co.il | כספרי 29, חיפה


לייבסיטי - בניית אתרים