04-8100333
054-6996670

 
 

 
 
 

 

אריה שטראוס, מנכ"ל משותף בחברת סטפוינט 
סט פוינט!
 
 

אריה שטראוס, אב לשלושה ויוצא קיבוץ חצרים. בעל תואר שני במנהל עסקים Executive MBA, אוניברסיטת תל אביב. דירקטור בכיר וחשב וכן יועץ השקעות ופנסיה. חבר בוועדת המיסוי הבינקיבוצית ומתנדב בפורומים סוציאליים בקיבוצים ומוסדות קיבוציים. לאריה ניסיון של עשרות שנים בניהול, תכנון ובניית מודלים כלכליים ברי-יישום וניהול מערכות מורכבות. בעבר ובהווה, חבר בדירקטוריונים ובוועדות ביקורת.

פיתח מומחיות ייחודית בליווי, הקמה והשמה של קרנות מילואים (כל סוגי הנאמנויות) לצורך בניית פתרונות כלכליים לסוגיות סוציאליות (קצבה, סיעוד, הורשה, השלמה לביטוח וכו''). יועץ/דירקטור לכ-30 קרנות מילואים פעילות.

עומד בראש צוות של מומחים לבנייה וניתוח דוחות על הזכויות וההתחייבויות הפנסיוניות בקיבוצים ומושבים (הקרוי "מאזן אקטוארי"). הדוחות נבנים בתהליך המותאם לחלוטין לצרכי הקיבוץ/מושב ומקנה שליטה ובקרה על תחום הביטחון הסוציאלי והפנסיה, תחום שאחראי על ניהולם של עשרות מיליוני שקלים.

פיתח כלים ייחודים ליישום ואינטגרציה של תקנונים (גם "חוברת השינוי") אל תוך מערכות כלכליות בדגש על שליטה ובקרה של הנהלת הקיבוץ/מושב תוך ניתוק התלות הבלתי רצויה בגורמים חיצונים (סוכנים ומנהלי הסדר).


אריה שטראוס, שותף בחברת סט פוינט! בע"מ - מנהל תחום ההתיישבות: קיבוצים, מושבים והמפעלים שבהם.


אריה שטראוס:         טל' 052-5013000          מייל arye@setpoint.co.il


הרשם עכשיו לניוזלטרים של סט פוינט!
קצר, ממצה, איכותי, חינם - אצלך במייל
דואר אלקטרוני
שם פרטי
שם משפחה
 
 

 
הירשם חינם לעידכונים
הרשם עכשיו לניוזלטרים של סט פוינט!
דואר אלקטרוני *
שם *
טלפון נייד
   
 
סט פוינט! ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי
טלפון:     נייד  054-6996670  משרד 04-8100333
דוא”ל: info@setpoint.co.il | כספרי 29, חיפה


לייבסיטי - בניית אתרים