04-8100333
054-6996670

 
 

 
 
 

 

השטויות שהורסות לכם את הפנסיה!
מירב ארלוזורוב, דה מרקר
 
 
השטויות שהורסות לכם את הפנסיה
החיסכון הפנסיוני הוא מהנכסים הכספיים החשובים ביותר שיש לכל אחד מאתנו, ובכל זאת רבים אינם יודעים מה יש בו ואיך לנהל אותו. אם תמשיכו להיות רשלניים לא תוכלו בגיל 65 לשים את כל הצרות מאחוריכם ולטייל בעולם כמו ההורים שלכם.

ריכזנו את השטויות הגדולות שחייבים להימנע מהן בכל מחיר, אם רוצים להגיע לפרישה בכבוד. את הרשימה הרכבנו על סמך שיחות עם כמה מיועצי הפנסיה הפרטיים הבכירים בישראל, מנהלים בכירים בתחום הפנסיה וכן שיחה עם יועץ הפנסיה אלון לנדאו מבנק לאומי.


1. לא מתייעצים: החיסכון הפנסיוני הוא החיסכון החשוב והגדול ביותר בחייכם. הוא שקול בגודלו, כאמור, לרכישת דירה נוספת, והוא יהיה מקור המחיה היחיד שלכם במשך כ־20 שנות חיים. מי שקונה דירה עושה בדרך כלל את שיעורי הבית שלו היטב, לרבות עריכת סקר שוק בין הבנקים למשכנתאות עד למציאת המשכנתא המתאימה ביותר. אילו שיעורי בית עשיתם לגבי הפנסיה שלכם, ומתי ערכתם סקר שוק בקרב מנהלי החיסכון הפנסיוני השונים?
אמת העצובה היא שעם ישראל מזלזל בחיסכון הפנסיוני שלו, ואינו טורח להתייעץ לגביו. על אף שמדובר בחיסכון מורכב, שיש בו שיקולים של הטבות מס, תוחלת חיים וביטוח, שוק הייעוץ הפנסיוני לפרטים בישראל אינו קיים. ליתר דיוק הוא קיים - יש ייעוץ פנסיוני חינם בבנקים וייעוץ פנסיוני בתשלום אצל יועצים פרטיים - אבל הציבור הרחב אינו מודע לקיומו של הייעוץ ואינו משתמש בשירותי היועצים. זו טעות טרגית שעלולה לעלות לכם בפנסיה. הייעוץ קריטי, במיוחד לפני גיל פרישה, והשיקול כיצד למשוך את כספי הפנסיה שלכם (קצבה או הון, ומאיזה כלי חיסכון), עשוי לחרוץ את גורלה וגודלה של הפנסיה שלכם. לכן, באופן חד משמעי: אל תעזו לצאת לפנסיה בלי לעבור ייעוץ של טרום פרישה.
 
ליצירת קשר לחץ כאן, או צלצל 04-8100-333
  
 
הרשם עכשיו לניוזלטרים של סט פוינט!
קצר, ממצה, איכותי, חינם - אצלך במייל

דואר אלקטרוני *
שם *
טלפון נייד
                       

 
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
+ שלח משוב
הירשם חינם לעידכונים
הרשם עכשיו לניוזלטרים של סט פוינט!
דואר אלקטרוני *
שם *
טלפון נייד
   
 
סט פוינט! ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי
טלפון:     נייד  054-6996670  משרד 04-8100333
דוא”ל: info@setpoint.co.il | כספרי 29, חיפה


לייבסיטי - בניית אתרים