04-8100333
054-6996670

 
 

 
 
 

 

לבדוק את התאמת המסלול הפנסיוני
סט פוינט! 
 
 
במהלך עשרות שנות העבודה הארוכות יש לבצע שינויים והתאמות בתמהיל הפנסיוני. מנקודת המבט התעסוקתית מדובר בעיקר במספר צמתים מרכזיים בחיי החוסך: כניסה למקום העבודה הראשון, החלפת מקום העבודה, שינוי הסטטוס המשפחתי (כגון הגדלת התא המשפחתי) ופרישה לגמלאות. מעבר לכך, במהלך החיים הסטטוס האישי והמשפחתי משתנה - מצב כלכלי, סדרי עדיפויות, רמת הסיכון הכלכלי והביטוחי שנחשפים אליה וכמובן שגם שינויים רגולטורים שמתהווים בתחום הכלכלי בכלל ובתחום בפנסיוני בפרט. מכיוון שכך, חשוב לעדכן את התיק הפנסיוני והביטוחי מעת לעת, כדי שיענה על הצרכים העדכניים המתאימים לך.

לאורך שנות החיסכון הפנסיוני קיימים כמה צמתים שמחייבים התייעצות עם מומחה פנסיוני, מומחה שמאפיין את מצבו העדכני של החוסך ואת צרכיו ובהתאם יתאים לו מוצר פנסיוני, או יבדוק את מידת התאמתו של המוצר הפנסיוני הקיים.


לאורך שנות החיסכון הפנסיוני קיימים כמה צמתים שמחייבים התייעצות עם מומחה פנסיוני, מומחה שמאפיין את מצבו העדכני של החוסך ואת הצרכים האישיים והמשפחתיים. בהתאם לכך אנו מתאימים את המוצר והתמהיל הפנסיוני הכולל. במסגרת זו נעשית בדיקה מקיפה לבדיקת מידת ההתאמה של המוצרים הפנסיוניים הקיימים.

דוגמא למסלולים המוצעים בחלק מהקרנות:

* מסלול בסיסי
* מסלול אישי
* מסלול מוטה זקנה ונכות  
* מסלול מוטה זקנה ושאירים
* מסלול מוטה זקנה
* מסלול מוטה נכות או מוטה זקנה עם כיסוי להורה נבחר
* מסלול מוטה נכות ושאירים
* מסלול לכיסוי בן מוגבל נבחר
* מסלול משפחה

*
מה נחוץ לך? ליצירת קשר אנא לחץ כאן


המהפכה שהתרחשה בשנים האחרונות בקרנות הפנסיה מאפשרת כיום לכל אחד להתאים את מסלולי השקעה בקרן בהתאם למצב השוק ההון ובהתאם למצב האישי. כך, לדוגמא, ניתן לבחור בין מספר מסלולי השקעה, החל מהסולידיים ביותר, דרך המסלולים הכלליים (שהם ברירת המחדל) וכלה במסלולים נועזים – עתירי מניות. המשמעות היא שניתן לבחור באיזה מסלול ינוהלו הכספים, כשהבחירה צריכה להיעשות בעיקר בהתאם לגיל החוסך. בגיל צעיר ניתן לבחור במסלולים נועזים יותר, וככל שמתקרבים לגיל הפרישה ההמלצה היא לעבור למסלולים סולידיים יותר.
גם למצב המשפחתי יש השפעה רבה. אם את/ה רווק/ה, אזי באפשרותך לחסוך בתשלומי הביטוח, ובפרט לכיסוי הביטוחי המיועד להבטיח קצבה לשארים במקרה מוות חו"ח. במידה ואת/ה לא נשואים, ניתן בקלות לוותר על הכיסוי למקרה מוות בקרן ולהגדיל את החיסכון לפנסיה.
התחתנת?, נולד לכם ילד? מזל טוב!. זה הזמן לבחון את מסלול הביטוח. קרן הפנסיה מעניקה מגוון של כיסויים לאבדן כושר עבודה, וכן קצבה לשארים במקרה של מוות (חו"ח). בקרן הפנסיה ישנם מספר רב של מסלולי ביטוח, זה הזמן לבדוק האם המסלול בו אתה נמצא היום מתאים לצרכיך וצרכי משפחתך.

 


הרשם עכשיו לניוזלטרים של סט פוינט!
קצר, ממצה, איכותי, חינם - אצלך במייל

 
דואר אלקטרוני *
שם *
טלפון נייד

 
 
הירשם חינם לעידכונים
הרשם עכשיו לניוזלטרים של סט פוינט!
דואר אלקטרוני *
שם *
טלפון נייד
   
 
סט פוינט! ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי
טלפון:     נייד  054-6996670  משרד 04-8100333
דוא”ל: info@setpoint.co.il | כספרי 29, חיפה


לייבסיטי - בניית אתרים