04-8100333
054-6996670

 
 

 
 
 

 

רמי סגמן, מנכ"ל משותף בחברת סט פוינט, נבחר ליו"ר לשכת היועצים הפנסיונים
הידיעה פורסמה באתר עדיף  http://www.anet.co.il
 
 
לשכת היועצים הפנסיונים ערכה לאחרונה בחירות לתפקיד יו"ר הלשכה. רמי סגמן, מנכ"ל משותף בחברת סט פוינט ואשר שימש עד עתה כמזכ"ל הזמני, מונה לתפקיד.
באסיפה שנערכה הוחלט לערוך שינוי בתקנון. הוחלט על קבלת חברים נוספים ללשכה שהם בעלי רישיון לייעוץ פנסיוני ואשר אינם מועסקים כשכירים על ידי גוף מוסדי או בתאגידים בנקאיים. לאחר כינון תקנון הלשכה על ידי עו"ד ירון טבצ'ניק, יועץ פנסיוני שנבחר כיועץ המשפטי של הלשכה, יפנו החברים לאוצר בבקשה לקיים סדרת פגישות בנושא.
"אנחנו לא מוגדרים בשום חוק. יש יועצים של הבנקים ויש את המשווקים של חברות הביטוח ומנהלי ההסדר. יועץ פרטי הוא גורם אמצעי שאיננו מוסדר ואנחנו רוצים להסדיר את זה", אמר היועץ הפנסיוני רן שאול, שמונה לדובר הלשכה.
"חשוב לנו שהאוצר והציבור הרחב ידעו שיש אלטרנטיבה לייעוץ בנקים, מודל שכשל. הבנקים יצאו בקול תרועה גדול, אך מספר המיועצים קטן, הבנקים לא הגיעו לפריפריות ולמעשה מצמצמים את פעילותם. עוד חשוב לנו להדגיש שהיועצים בבנקים מקבלים עמלה מהיצרנים, בעוד שכר הטרחה שלנו משולם על ידי הצרכן ישירות. מדובר בהבדל דרמטי". עוד יצוין כי יועצים פנסיונים עוסקים גם בייעוץ בנושאי ביטוחי בריאות וסיעוד.
בין הנושאים עליהם יצטרכו חברי הלשכה לתת את הדעת הוא ההבדל בהגדרה של סוכן מייעץ למעסיק לבין סוכן המייעץ ללקוח קצה. "עוד לא הגענו לרמת רזולוציה שכזו. יש כוונה לעסוק בנושא", אמר שאול.
בארגון התאגדו 24 יועצים פנסיונים עצמאים בעלי רישיון, שמשלמים דמי חבר בסך 1000 שקלים כל אחד. בין הפעולות המרכזיות של חבריו כעת: גיוס חברים נוספים והקמת מוסדות הלשכה – ועדה מקצועית, חוליית קישור עם האוצר, ועדת אתיקה וועדה לתלונות הציבור, אליה יוכלו לפנות מבוטחים בנוגע ליועצים, סוכנים וחברות ביטוח.
עוד נקבע כי עד לסוף דצמבר 2012 תתכנס האסיפה הכללית הראשונה של הלשכה, בה יקבעו הנהלים, הוועדות ונושאים נוספים.
לשכת היועצים הפנסיונים פנתה לאחר הבחירות הטריות למשרד האוצר על מנת להסדיר את מעמד היועץ העצמאי. 
 
  
ליצירת קשר לחץ כאן, או צלצל 04-8100-333
  

   
 

הרשם עכשיו לניוזלטרים של סט פוינט!
קצר, ממצה, איכותי, חינם - אצלך במייל

 
 
דואר אלקטרוני *
שם *
טלפון נייד

 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
+ שלח משוב
הירשם חינם לעידכונים
הרשם עכשיו לניוזלטרים של סט פוינט!
דואר אלקטרוני *
שם *
טלפון נייד
   
 
סט פוינט! ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי
טלפון:     נייד  054-6996670  משרד 04-8100333
דוא”ל: info@setpoint.co.il | כספרי 29, חיפה


לייבסיטי - בניית אתרים