04-8100333
054-6996670

 
 

 
 
 

 


סט פוינט! - ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי

בשעה של תכנון יכול ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי ניתן למנוע שנים רבות של ביצוע לקוי...
 

"מתן תרופות למחלות שכבר התפתחו ודיכויו של מרד שכבר פרץ, דומה להתנהגותם של אותם אנשים שמתחילים לחפור באר אחרי שחשו צימאון, ולאותם אנשים שמתחילים ליצוק כלי נשק אחרי שנכנסו לקרב. האם אין זה מאוחר מדי לפעולות האלה?"

ספר הרפואה הפנימית של הקיסר הצהוב, פרק שני

תחום הפנסיה הינו אחד מהתחומים המורכבים והחשובים ביותר בחיים המודרניים. אדם ממוצע משקיע עד 30% מהכנסתו לצורך כך. הניסיון מוכיח כי מרבית השכירים, העצמאיים ובעלי העסקים טרם העניקו לנושא הפנסיה את העדיפות והמחשבה הנדרשים והראויים בהתאם לחשיבות הנושא.

לחברת סט-פוינט!, חברת ייעוץ אובייקטיבית אשר הוקמה בשנת 1998, צוות מומחים אשר הינם יועצים מורשים מטעם משרד האוצר ובעלי ניסיון נרחב ורב שנים בתחום הפנסיה הגמל והביטוח (משנת 2006 החוק מחייב רישוי בתחום הייעוץ הפנסיוני כחלק מהמלצות וועדת בכר שאומצו על ידי המדינה) צוות היועצים מכיר היטב את מגוון התוכניות הקיימות וביכולתם ליצור עבור הלקוח מעטפת הגנה פנסיונית אישית אופטימלית תוך התחשבות ברצונותיו, צרכיו והעדפותיו של כל לקוח.
המוצרים הפיננסיים מהם אנו יכולים לבנות את מעטפת ההגנה והביטחון הפנסיוני האישי כוללים בין היתר:

* קרן פנסיה
* ביטוח מנהלים
* קופות גמל
* קרן השתלמות
* ביטוח חיים (ריסק)
* ביטוח אובדן כושר עבודה
* ביטוחים רפואיים

 


* 
סט פוינט! מעניקה ייעוץ פנסיוני הניתן ע"י יועצים פנסיוניים אובייקטיבים ובלתי תלויים. הכוונה היא שיועץ פנסיוני אובייקטיבי אינו עובד או משווק של חברות ביטוח, קרנות פנסיה ו/או בתי השקעות והוא אינו מקבל מהם עמלות בגין מכירת מוצרים. ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי מותאם ללקוח בלבד ואינו מושפע משיקולים אחרים. העמלה היחידה מהלקוח שאליו מכוון הייעוץ, ולכן ליועץ אין אינטרסים זרים או סמויים, אלא אך ורק טובת הלקוח. 
הייעוץ מתוכנן כך שיענה על המטרות והצרכים שהוגדרו על ידי הלקוח, כשהוא מותאם לתקציב ומתחשב במצב הפיננסי של הלקוח ובמיקסום הטבות המס.  כמו כן, מסייע שירות הייעוץ הפנסיוני לבחון האם יש צורך בביטוחים אישיים נוספים מעבר לביטוחים הקיימים וזאת על מנת לספק הגנה מלאה למשפחה בהיבט הכספי בעת קרות מצבים כנכות, חולי, סיעוד ומוות (חו"ח).

כיועצים פנסיוניים אנו רגילים להיתקל בבעיות שונות, כאלה הקשורות ברגולציה, ביצרנים של המוצרים הפנסיוניים, בהליך השיווק, בתפעול התוכניות ובאדם עצמו הרוכש בסופו של דבר את המוצר הפנסיוני.
ישנן שתי בעיות שניתן לפתור באמצעות חינוך פנסיוני, הנוגעות לאדם עצמו:
הנטיה של אנשים לבצע פעולות המבוססות על העבר ולא על העתיד (ראה התייחסות הקיסר הצהוב), להתחיל להתייחס ולטפח את החיסכון הפנסיוני רק לקראת גיל 50, לרוב התוצאה היא מאוחר מדי מעט מדי.
העובדה שאנו כחוסכים מומחים בלבסס את ההחלטות הפנסיוניות על אירועים שכבר התרחשו למשל: להעביר את החיסכון הפנסיוני למסלול סולידי בשלהי דצמבר 2008 לאחר הירידות הגדולות ולהפסיד שלוש פעמים: פעם אחת את הירידות של 2008, פעם שנייה את ההתאוששות של 2009 ופעם שלישית קיבוע ההפסדים.
הפיתרון פשוט: ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי המונע באמצעות שעה של תכנון שנים רבות של ביצוע לקוי.
באתר זה בחרנו להציג את עצמו ולנסות ולתת חומר עזר וכללי אצבע להבנה ופעולה נכונים בעולם הפנסיה הישראלי.

כתובת משרדינו:
כספרי 29 א
חיפה 34677
נא לתאם פגישות מראש
טלפון: 04-8100333

פקס: 1534-8100333
ניתן לפנות לרמי 050-5302242
לחץ כאן ליצירת קשר

 
הירשם חינם לעידכונים
הרשם עכשיו לניוזלטרים של סט פוינט!
דואר אלקטרוני *
שם *
טלפון נייד
   
 
סט פוינט! ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי
טלפון:     נייד  054-6996670  משרד 04-8100333
דוא”ל: info@setpoint.co.il | כספרי 29, חיפה


לייבסיטי - בניית אתרים