04-8100333
054-6996670

 
 

 
 
 

 

סט פוינט! ייעוץ פנסיוני ללקוחות פרטיים
 
 

   
 
כלקוח פרטי של חברת סטפוינט, ננחה אותך באיסוף וארגון כל החומר הרלבנטי לפגישת ייעוץ, ניפגש איתך לצורך לימוד רצונותיך, טעמיך והעדפותיך האישיות ובשילוב בחינת מצבך האובייקטיבי בפרמטרים השונים בתחום הפנסיוני, הביטוחי, התעסוקתי, הרפואי, המשפחתי, הכלכלי והפיננסי נייעץ לך ייעוץ אובייקטיבי מקצועי לצורך בניית "מעטפת הגנה" פנסיונית אישית אופטימלית. כל זאת בשילוב מיקסום התמורה בעבור הפרשותיך הסוציאליות משכרך ואפשרות לקבלת שרות למעקב ומימוש הביצוע של ההמלצות עפ"י החלטותיך האישיות.
מניסיוננו למדנו שחלק מלקוחותינו דורשים מעקב שוטף אחר תיקם הפנסיוני כולל אופציית מעקב ותחזוקת מידעים אינטרנטית, כתוצאה מכך פיתחנו שירות ליווי פנסיוני מתמשך, מדובר בשירות מיוחדי הנתפר באופן אישי לכל לקוח.

מהו ייעוץ פנסיוני חד פעמי?

בתהליך הייעוץ הפנסיוני נבדקים כל התוכניות הפנסיוניות והביטוחיות של הלקוח החל מביטוחי המנהלים וקרנות הפנסיה דרך קופות הגמל וקרנות ההשתלמות וכלה בכיסויים הביטוחיים (ריסקים) השונים וביטוחי הבריאות והסיעוד.
היעוץ הפנסיוני האובייקטיבי תורם ומשפר את הגנתו של הלקוח, משביח את תיקו הפנסיוני , מספק יידע רב יותר לגביי המוצרים הפנסיונים שברשותו וכל זאת בכמה רמות:

התאמת הכיסויים הביטוחיים הן ברמת היקף הכיסוי והן ברמת אייכותו ביחס ישר למצבו הבריאותי והמשפחתי של הלקוח, כמובן בהתאם לרצונותיו של הלקוח וזאת באופן המקצועי ביותר וללא אינטרסים זרים ו/או ניגוד עיניינים.
בדיקה מקצועית ואובייקטיבית של ניתוב הכספים לאפיקים הפנסיונים השונים כולל שיפור אחוזי החיסכון (ללא פגיעה בסכומי הביטוח) והוזלת עלויות במידת האפשר.
הייעוץ הפנסיוני האובייקטיבי מציג בפני הלקוח תמונה מלאה ורחבה על מצבו הפנסיוני כולל הכיסויים הביטוחיים שברשותו. הייעוץ כולל הסבר מעמיק ומקצועי על המוצרים השונים שברשות הלקוח ואת אפשרויות השיפור העומדות בפניו.
הייעוץ הפנסיוני להבדיל מהשיווק הפנסיוני שומר על אוביקטיביות מלאה והוא ממוקד לקוח. היועץ העצמאי מקבל את שכרו מהלקוח (ולא כעמלות מחברות הביטוח) ובכך הוא מחוייב לטובת הלקוח בלבד תוך הימנעות מוחלטת ממצב של ניגוד עיניינים.
בסוף תהליך הייעוץ הפנסיוני מקבל הלקוח דו"ח מפורט הנותן לו תמונת מצב מדויקת של מצבו הפנסיוני והביטוחי.

מהו הייעוץ הפנסיוני המתמשך?

מערכת הפנסיה והביטוח הינה מערכת דינאמית, תחומי הביטוח והפנסיה תלויים בגורמים משתנים כגון מצב משפחתי ו/או מצב בריאותי ו\או הכנסות ו\או שינויי חקיקה, דו"ח הייעוץ הפנסיוני מתאים לנקודת זמן מסויימת. הלקוח צריך לזכור ולבצע שינויים בכיסויים הביטוחיים ו/או בתמהיל האפיקים הפנסיונים השונים שברשותו, כל זאת בהתאם להשתנות הנסיבות בחייו, בחיי משפחתו, בשינויים ועדכונים ברמת החקיקה וברמת סוגי התוכניות המשווקת על ידי החברות השונות.
הייעוץ הפנסיוני המתמשך נועד למעשה לעזור ללקוח לשמור על תחזוקת התיק הפנסיוני והביטוחי הקיים ברשותו ומשחרר למעשה את הלקוח מהדאגה האם הוא ומשפחתו מכוסים כראוי ו/או האם הפקדותיו לאפיקים הפנסיונים שברשותו אכן תקינים ואין טעויות בניתוב הכספים ו/או בגובה ההפקדות השונות.
בתהליך הייעוץ המתמשך ניתן לשלב הדרכה מקיפה לניהול פיננסי של משק הבית, מטלה ההופכת ליותר ויותר מורכבת בעולמנו המתפתח במהירות.

לסיכום, הייעוץ המתמשך יכלול ויטפל בנושאים הבאים:
בדיקת הדוחות השנתיים של הכספים הפנסיונים הצבורים והשוטפים וכן את מצב הכיסויים הביטוחים בחברות השונות. ייבדקו: ניתובי הכספים לגופים השונים, גובה ההפקדות, מועדי ההפקדות, מסלולי הביטוח וכן גובה הכיסויים הביטוחיים הקיימים ברשות הלקוח.
לאחר הבדיקה ייערך מפגש ושיחה בנוגע לממצאים וכן דיון והחלטות אופרטיביות בהתאם לשינויים השונים משפחתיים/בריאותיים כפי שיעלו בשיחה.
כחלק מהשירות יתוחזקו הנתונים הכספיים באתר האינטרנט שלנו בספריה סגורה בסיסמא אישית.
כחלק מהשירות ידוור הלקוח באופן שוטף בגין שינויים בתחום, כולל תשואות ואפיקי השקעה.
ניתן גם לבצע אימון והדרכה הנוגעים לנושאים הפיננסיים של משק הבית. 

שירות Second Opinion, חוות דעת שניה
בסט פויינט! אתה מקבל חוות דעת שניה בתחום הפנסיה, הביטוח, הגמל והפיננסים - בהתאם לדרישות האוצר. אנו נספק עבורך את המשענת וההגנה שמעולם לא הייתה לך בעולם מורכב ומשתנה זה, נפרק עבורך את המוקשים בדרך לקבלת החלטה.
אם אתה עומד לפני עזיבה או החלפה של מקום עבודה, פרישה לגמלאות, או שקיבלת כבר יעוץ פנסיוני מגורם כולשהו, חברת סט פוינט! מציעה שירותי יעוץ אובייקטיבי לצורך קבלת חוות דעת נוספת.
חברת סט פוינט! מעניקה שירותי ייעוץ פנסיוני, כלכלי ופיננסי תוך שימת דגש על ההבטים המשפטיים ומיסוי בתחום הפנסיה והתנאים הסוציאליים ותדאג להביא את זכויותיך למקסימום האפשרי. העבר אלינו את כל החומר הפנסיוני ביטוחי המצוי ברשותך, כולל יעוץ בנקאי או אחר שקבלת בעבר, ואנו נתרגם עבורך את הדברים לשפת בני אדם, ובשפה פשוטה וברורה נסביר לך האם מה שמכרו או מעוניינים לשווק לך אכן מתאים לצרכים שלך וניתן במחירים הוגנים.

שרות Win Win : ליווי בכירים בניהול שכר ותגמולים
עלות מעביד לבכיר בחברה ששכרו 30,000 ש"ח עומדת על כ300 ש"ח לשעת עבודה אחת. על מנת לנהל כראוי את מערכת השכר והתמלוגים האישית של העובד בכיר, עליו להקדיש בממוצע שעה ביום לבירורים שונים כגון: הבנת תלוש השכר, בדיקת תשואות של קופות גמל בדיקת תשואות של קרנות השתלמות וביטוחי מנהלים, קריאת דוחות מהקופות והבנתם, תביעות ביטוחי שיניים\בריאות - בחירת רופא מומחה, ועוד.
ישנם עובדים המנהלים בעצמם, במהלך יום העבודה, את המעקב אחר השכר והתמלוגים וישנם עובדים, שכתוצאה מעומס רב מזניחים את הטיפול בעניינם. לכן, אנחנו בסט פוינט מציעים שירות מנצח לעובד הבכיר ולחברה: רפרנט המלווה את הבכירים בניהול כספי השכר והתמלוגים. באמצעות שרות זה:

העובד והחברה יקבלו שקט נפשי.
החברה והעובד יקבלו זמן עבודה איכותי נוסף של העובד.
העובד יקבל הרבה יותר כסף נטו.
החברה והעובד יקבלו דיסקרטיות בנושא שכר והטבות.
מה כולל השרות הבסיסי?
ניהול חיצוני של מערכת השכר והפקת תלושים.

שירותים נוספים:

ניהול מערכת ההטבות הנלוות לשכר באמצעות רפרנט אישי הזמין לבכיר ומטפל בענייניו.

השירות כולל:

מיצוי זכויות: ייצוג וטיפול מול כל הגורמים חברות ביטוח, צד ג'', ביטוח לאומי
יעוץ פנסיוני: בהתאם לרפורמת בכר האחרונה, ליווי ויעוץ פנסיוני תוך עריכת אופטימיזציה שוטפת לתיק הנכסים הפיננסים הקיים, כולל ליווי שוטף תיקונים ועדכונים בהתאם להתפתחות התחיקתית והאישיתי
ליווי שותף: ניהול מאגר מידע העוקב אחרי ההתפתחויות והשינויים בחייו של הבכיר מאפשר לנהל בקרות יעילות ולמנוע זליגת זכויות וכספים
תשלומים: מפרט עמלות מקסימלי לבנקים, כולל מעקב שוטף בהתאם לאופי פעילות הבכיר
בקרה רפואית: צ''ק אפ שנתי שוטף כולל יעוץ רפואי והשוואה בין השנים הקודמות
יעוץ שוטף: מימוש אופציות ומיסוי, ביקורת על הכנת תלושי שכר, הכנת דוחות למס הכנסה, וביטוח לאומי למעסיק
רו"ח: הגשת דו"ח מס שנתי לבכירים כמתחייב בחוק.
עו"ד: עריכת צוואה וריכוז נתוני תיק פיננסי, טיפול בבעיות שוטפות
 

ליצירת קשר לחץ כאן, או צלצל 04-8100-333
   
הרשם עכשיו לניוזלטרים של סט פוינט!
קצר, ממצה, איכותי, חינם - אצלך במייל

 
דואר אלקטרוני *
שם *
טלפון נייד

 
 
הירשם חינם לעידכונים
הרשם עכשיו לניוזלטרים של סט פוינט!
דואר אלקטרוני *
שם *
טלפון נייד
   
 
סט פוינט! ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי
טלפון:     נייד  054-6996670  משרד 04-8100333
דוא”ל: info@setpoint.co.il | כספרי 29, חיפה


לייבסיטי - בניית אתרים