04-8100333
054-6996670

 
 

 
 
 

 

 
    זה מה שחשוב לדעת על ביטוח נסיעות לחו"ל
    רכשתם ביטוח לנסיעה הבאה שלם ואפילו הוספתם הרחבות? מעולה. אבל אם חס וחלילה נפגעתם במהלך החופשה שלכם, יש כמה דברים שאתם צריכים לעשות כדי להבטיח שאכן תקבלו את הכסף שמגיע לכם

אתר MAKO.CO.IL


החלטתם לטוס לחו"ל? גם אם מדובר בחופשה קצרת מועד וגם אם מדובר בתקופה ארוכה, אחד הדברים החשובים שיש לעשות לפני שיוצאים מהארץ הוא לרכוש פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל.

מה בכלל צריך פוליסת נסיעות לחו"ל?
מטרת הפוליסה היא להבטיח כיסוי הוצאות רפואיות ממגוון סוגים, וכן כיסוי למקרים אחרים המפורטים בפוליסה (אובדן כבודה, ביטול נסיעה וכיו"ב) בתמורה לתשלום פרמיה חד פעמית של הנוסע, אשר גובהה יקבע בהתאם למצבו הרפואי של המועמד לביטוח ויעד הנסיעה.
מקרה של תאונה או מחלה שהתרחש בחו"ל עשוי להוביל את המבוטח למצב בו הוא יזדקק לאשפוז בבית חולים, קבלת טיפולים, תרופות יקרות או ניתוחים וכמובן חילוץ ופינוי. העלות הכספית של אלו יכולה להסתכם במאות אלפי דולרים. על ידי רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל, הטסים לחו"ל מבטיחים לעצמם כיסוי במקרה הצורך.

כיצד נקבע המחיר לביטוח שאנחנו רוכשים?
לחברות הביטוח השונות מגוון אמצעים להעריך את מידת הסיכון כדי לקבוע את עלות הפוליסה. בין היתר נשקלים פרמטרים כדוגמת יעד הנסיעה, האם הנסיעה כוללת ספורט אתגרי, כיסוי עבור כבודה, תוספת עבור מכשירים אלקטרוניים....
   
לחץ כאן לקריאת המשך הכתבה באתר MAKO.CO.IL             
                 
   
הירשם חינם לעידכונים
הרשם עכשיו לניוזלטרים של סט פוינט!
דואר אלקטרוני *
שם *
טלפון נייד
   
 
סט פוינט! ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי
טלפון:     נייד  054-6996670  משרד 04-8100333
דוא”ל: info@setpoint.co.il | כספרי 29, חיפה


לייבסיטי - בניית אתרים