04-8100333
054-6996670

 
 

 
 
 

 

 
    בשביל מה צריך יועץ פנסיוני ואיך בוחרים אחד?
    אתר אשקלון נט

מוצאים את עצמכם מבולבלים בכל הנוגע לפנסיה שלכם? יש מי שיכול לעשות עבורכם סדר! כאן נסביר מהו תפקידו של יועץ פנסיוני וכיצד לבחור את המתאים ביותר עבורכם

תחום הפנסיה עבר שינוי משמעותי אוד בשנים האחרונות. אם בעבר, מקומות עבודה יכלו להפריש סכום חודשי לפנסיה של העובדים שלהם ויכלו גם לא לעשות זאת, כיום כל אחד מחויב שיהיה לו ביטוח פנסיוני מסוג כזה או אחר והכוונה היא לא רק לשכירים, אלא גם לעצמאיים. הסיבה העיקרית לשינוי זה היא שאנשים רבים הגיעו לגיל הפנסיה כשאין להם תוכנית פנסיונית ומצאו את עצמם מתחת לקו העוני ונתמכים רק על ידי המוסד לביטוח לאומי.

התוצאה – בלבול

התוצאה הישירה של השינויים בחוק בנושא הפנסיה היא בעיקר בלבול בקרב המבוטחים החדשים. הסיבה לכך היא, שהרוב המכריע של האוכלוסייה לא נדרש מעולם להתעסק בכל נושא הפנסיה ולפתע כולם נדרשים להבין כיצד זה עובד ואיך והיכן כדאי להשקיע כדי למקסם את הפוטנציאל הפנסיוני. סביר להניח, שבעוד עשור או שניים, הכל כבר יהיה הרבה יותר ברור לכולם, מפני שזו תהיה השגרה. אבל כל עוד המצב הוא עדיין חדש, קיים הרבה מאוד בלבול ועל כולנו ללמוד כיצד לנהל את הביטוחים הפנסיונים שלנו.

הפתרון

הדרך הטובה ביותר לצאת מהבלבול בכל הנוגע לביטוחים פנסיוניים היא בעזרת יועץ פנסיוני. תפקידו של היועץ הפנסיוני הוא לבדוק מהו מצבו של המבוטח מבחינת שכרו, גילו, יכולת ההשתכרות העתידית שלו והאפשרויות שלו לקראת גיל הפנסיה שלו. כאשר יועץ פנסיוני עובר על כל הנתונים מנקודת מבט מקצועית, יש למבוטח סיכויים הרבה יותר גבוהים ליהנות ממלוא הפוטנציאל של הביטוח הפנסיוני שלו.

חשוב לדעת.....
   
לחץ כאן לקריאת המשך הכתבה באתר אשקלון נט              
                 
   
הירשם חינם לעידכונים
הרשם עכשיו לניוזלטרים של סט פוינט!
דואר אלקטרוני *
שם *
טלפון נייד
   
 
סט פוינט! ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי
טלפון:     נייד  054-6996670  משרד 04-8100333
דוא”ל: info@setpoint.co.il | כספרי 29, חיפה


לייבסיטי - בניית אתרים