04-8100333
054-6996670

 
 

 
 
 

 

 
    לקראת פרישה: על חשיבותה של עצה טובה
    גיל הפרישה מהווה שינוי דרמטי בחיים ובהכנסות: ייעוץ מקצועי ותכנון נכון יכולים למנוע מכם טעויות מיותרות. במסגרת פרוייקט משפחה בצמיחה, הנה סיפור לדוגמה

דני גיגי, אתר YNET


גיל הפרישה הוא מועד של שינוי דרמטי. אחרי עשרות שנים של עבודה מאומצת, אנחנו לפתע נהנים מזמן פנוי להגשמת חלומות ובילוי זמן עם המשפחה המורחבת.
מצד שני, מצבנו הפיננסי משתנה באופן משמעותי אף הוא: ההכנסה של רוב הפורשים מצטמצמת בכ-25% עד 35%, שינוי שמחייב היערכות משמעותית. ולמרות זאת, רק מיעוט מהמבוגרים מתכנן באופן קפדני את החיים הפיננסיים שלאחר הפרישה.
מסקר שערך בנק הפועלים עולה, כי 16% בלבד מהלקוחות המבוגרים קיבלו ייעוץ פיננסי לתקופת הפנסיה, ורק שליש מלקוחות אלה ערכו תכנון הוצאות מקיף לקראת גיל הפרישה מהעבודה. זוהי טעות: קבלת ייעוץ מקצועי בשלב כה משמעותי בחיים יכולה להקל מאוד על ההיערכות הכלכלית של העומדים בפני פרישה.
אתן לכם דוגמה: לאחרונה הגיעה אליי למרכז הייעוץ הפנסיוני לקוחה, "אזרחית ותיקה" של הבנק, בת 62 שפרשה מעבודה, אם חד הורית לילד בן 31. היא הודיעה לי, להפתעתי, שהחליטה למשוך בבת אחת את כל הכספים שהצטברו בקרן הפנסיה שלה (מדובר באחת מקרנות הפנסיה הוותיקות).

למה שתעשי צעד כזה?...
   
לחץ כאן לקריאת המשך הכתבה באתר YNET              

                           
   
הירשם חינם לעידכונים
הרשם עכשיו לניוזלטרים של סט פוינט!
דואר אלקטרוני *
שם *
טלפון נייד
   
 
סט פוינט! ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי
טלפון:     נייד  054-6996670  משרד 04-8100333
דוא”ל: info@setpoint.co.il | כספרי 29, חיפה


לייבסיטי - בניית אתרים