04-8100333
054-6996670

 
 

 
 
 

 

 
    10 סימנים שסוכן הביטוח לא עובד בשבילכם
    הוא לא מציע אופציות, לא זמין במייל ולא ממש מתאמץ כשאתם מגישים תביעה. כך תיזהרו מסוכנים שנאמנים רק לכיס שלהם ולחברת הביטוח

רונית מורגנשטרן, אתר mako


חברות הביטוח הישיר מנסות לשכנע אתכם שהסוכן לא עובד עבורכם, אלא עבור עצמו. "שוקה", אותו סוכן נעלם שמיוצג על ידי שני כהן האנרגטית, הוא מיושן, לא טורח להתייחס ללקוחות ומבלה את מרבית זמנו בבזבוז הכספים שהוא סוחט מלקוחותיו. אבל חלקים רבים הציבור מעדיפים עדיין את הקשר האנושי של סוכני הביטוח על פני הביטוח הישיר, ואת היכולת לחסוך את התקשורת הישירה מול חברות הביטוח. כ-70% מהביטוחים נעשים בידי סוכני ביטוח, והאחוזים גבוהים עוד יותר כשמדובר בביטוחי חיים, סיעוד ופנסיה.
לקוחות הם מקור הפרנסה של סוכן הביטוח, והוא יעשה הרבה עבורם כדי שלא יעזבו אותו. עם זאת, סוכנים הם עדיין שלוחות של חברות הביטוח, ולכן שאלה קבועה מרחפת מעל ראשם: עבור מי הם עובדים? עבור הלקוחות שבזכותם העסק שלהם קיימים או עבור חברת הביטוח שמשלמת את העמלה?
אין סיבה לחשוד שכל סוכני הביטוח הם נצלנים. הרוב המכריע ישר, מקצועי ופועל למען טובת לקוחותיו. עם זאת, כדי שתוכלו לבחור את הסוכן הטוב ביותר עבורכם, הנה כמה סימני אזהרה שיאותתו לכם שהגיע הזמן להתקדם לסוכן הבא.

הסוכן עובד רק עם חברת ביטוח אחת או שתיים....
   
לחץ כאן לקריאת המשך הכתבה באתר mako              
                 
   
הירשם חינם לעידכונים
הרשם עכשיו לניוזלטרים של סט פוינט!
דואר אלקטרוני *
שם *
טלפון נייד
   
 
סט פוינט! ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי
טלפון:     נייד  054-6996670  משרד 04-8100333
דוא”ל: info@setpoint.co.il | כספרי 29, חיפה


לייבסיטי - בניית אתרים