04-8100333
054-6996670

 
 

 
 
 

 

 
    חילופים בביטוח חקלאי
    ד"ר עמי כהנא, סטפוינט!

לאחר שבועות אחדים של שמועות, התפרסמה בעיתון הביטוח "פוליסה" הידיעה המצורפת, על חילופי מנכ"לים בביטוח חקלאי. מתגובות שאנו שומעים מלקוחותינו הקיבוציים עזיבתנו של אריה הרמן שנחשב
ל"אחרון הקיבוצניקים בביטוח חקלאי" (למרות שהוא מושבניק) מעוררת צער רב. ניהולו של אריה את הביטוח החקלאי התאפיינה בהבנה עמוקה של העולם הקיבוצי  " הקלאסי" תוך תשומת לב ועירנות לצרכים הביטוחיים המיוחדים שנוצרו בתהליכי השינוי (שיוך דירות, יזמויות, שותפויות וכד'). אריה הוביל את הביטוח חקלאי להושיט יד למבוטחים שנקלעו למצוקות, מקרה בית אורן לדוגמא, בלי היסוס ובלי "התחשבנות קטנונית", והאמירה "יש לי את מספר הטלפון הנייד של אריה" נשמעה כמו "פוליסת ביטוח" אצל מנהלים רבים של מערכות קיבוציות. כניסה של מנהלת חדשה, מוכשרת כפי שאומרים בענף, מבלי שיהיה במערכת הניהולית השוטפת בעל תפקיד בכיר שקרוב אל  המערכת הקיבוצית ומכיר אותה "מבפנים" , מכניס את המבוטחים לתחושה מסויימת של חוסר ביטחון.
במצבי חוסר וודאות תפקידה של מערכת יעוץ מקצועית, מעודכנת, אובייקטיבית ואמינה כסט פוינט חשוב שבעתיים, נהיה עירניים, נעקוב בתשומת לב אחר מה שקורה בענף  ונשתף אתכם בתובנות.
                   
   
הירשם חינם לעידכונים
הרשם עכשיו לניוזלטרים של סט פוינט!
דואר אלקטרוני *
שם *
טלפון נייד
   
 
סט פוינט! ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי
טלפון:     נייד  054-6996670  משרד 04-8100333
דוא”ל: info@setpoint.co.il | כספרי 29, חיפה


לייבסיטי - בניית אתרים