04-8100333
054-6996670

 
 

 
 
 

 

 
    הסטארט-אפ שיעלים את סוכן הביטוח
    הסטארט-אפ הישראלי Bob, שגייס 7.5 מיליון דולר, משיק בבריטניה מערכת שתאגד מעסיקים קטנים ותאפשר להם לסגור חבילות פנסיה ישירות מול חברות הביטוח, ללא תיווך של סוכן

אסף גלעד, אתר כלכליסט   


חברת הסטארט־אפ הישראלית Bob של היזם רוני זהבי משיקה היום מערכת ניהול מתקדמת שנועדה לאפשר למעסיקים לעקוף את סוכני הביטוח ולסגור דילים לעובדים שלהם ישירות מול חברות הביטוח באמצעות מערכת מתקדמת מבוססת ענן.
המוצר פונה למנהלי משאבי אנוש בחברות קטנות ובינוניות ומאפשר להם להתאים חבילות ביטוח פנסיוני, ביטוח בריאות וביטוח חיים לעובדים במחירים נמוכים המיועדים לסיטונאים. נוסף על כך, המערכת מאפשרת לנהל מאגר נתונים נרחב על העובדים ולנהל את החוזים והמסמכים שלהם ואת האופציות, העמלות, הבונוסים, המשכורות, החופשות וההטבות השונות.

מה שאמור לבדל אותה משאר המערכות המספקות שירותי ענן לניהול משאבי אנוש היא המערכת לניהול ביטוחי עובדים שמספק מקום העבודה. המנגנון מכיל טכנולוגיה המאפשרת לזהות צרכים ביטוחיים ולאתר להם תוכניות מתאימות בחברות ביטוח או סוכנויות ביטוח. לדוגמה, בחברה שבה לרוב העובדים ילדים בגיל הרך תציע המערכת פוליסות ביטוח בריאות המותאמות להורים או להריוניות.
כמו כן, המערכת יכולה לאתר צרכים ביטוחיים בקרב עובדים שעברו דירה, קיבלו העלאה במשכורת או ניצלו מעט ימי מחלה ולהעלות בפניהם הצעות מסחריות. למשל, עובד שקיבל תוספת שכר יוצע לו בזמן אמת להעלות את אחוז ההפרשה לפנסיה. המערכת גם תציג לו השוואה בינו לבין עובדים אחרים בעלי מאפיינים דומים ותאפשר לו לפעול באופן דומה.....

השירות החדש....
   
לחץ כאן לקריאת המשך הכתבה באתר כלכליסט              
                 
   
הירשם חינם לעידכונים
הרשם עכשיו לניוזלטרים של סט פוינט!
דואר אלקטרוני *
שם *
טלפון נייד
   
 
סט פוינט! ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי
טלפון:     נייד  054-6996670  משרד 04-8100333
דוא”ל: info@setpoint.co.il | כספרי 29, חיפה


לייבסיטי - בניית אתרים