04-8100333
054-6996670

 
 

 
 
 

 

 
    ניצחה את ביטוח לאומי: הפציעה בדרך הביתה –
תאונת עבודה
    אישה שנפצעה בירידה מהאוטובוס דרשה תגמולים, אולם הביטוח הלאומי סירב בטענה שהאירוע לא השפיע על מצבה הרפואי. ביהמ"ש חשב אחרת

עו"ד לינוי אולניק, אתר YNET


בית הדין האזורי לעבודה בתל אביב קיבל לאחרונה תביעה שהגישה אישה שנפצעה ברגלה ובכתפה בדרך הביתה מהמשרד, והורה להכיר באירוע כתאונת עבודה. בכך דחתה השופטת אריאלה גילצר-כץ את הביטוח הלאומי, שסירב להכיר בתאונה בטענה שמצבה הרפואי של התובעת לא קשור לאותו אירוע.
ב-2011 יצאה התובעת מעבודתה בחברת "לובינסקי" ועלתה על אוטובוס בדרכה הביתה. לאחר שירדה מהאוטובוס היא מעדה מבליטה שהייתה במדרכה ונפלה. היא נפגעה בכתף ובקרסול ולטענתה מאז היא סובלת מכאבים קשים המגבילים אותה ביום-יום.
אחר התאונה נאלצה האישה לפנות לעזרתו של בית הדין לעבודה, כיוון שביטוח לאומי סירב להכיר במקרה כתאונת עבודה ולקבוע לה אחוזי נכות לצורך קבלת תגמולים. בנובמבר 2016 הבהיר בית הדין לביטוח לאומי שאין ספק שהאירוע היווה תאונת עבודה.
בהמשך לכך, כחלק שגרתי בהליך, מינה בית הדין מומחה רפואי לצורך בחינת השאלה אם יש קשר סיבתי בין התאונה לבין הפציעות שעליהן דיווחה התובעת. המומחה אישר קיומו של קשר כזה והתובעת ביקשה מבית הדין לאמץ את עמדתו החד-משמעית ולקבל את תביעה.
 מנגד, ביטוח לאומי טען שההכרה בנפילה כתאונת עבודה לא בהכרח מקשרת בינה לבין הפציעות.....
   
לחץ כאן לקריאת המשך הכתבה באתר YNET              
                 
   
הירשם חינם לעידכונים
הרשם עכשיו לניוזלטרים של סט פוינט!
דואר אלקטרוני *
שם *
טלפון נייד
   
 
סט פוינט! ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי
טלפון:     נייד  054-6996670  משרד 04-8100333
דוא”ל: info@setpoint.co.il | כספרי 29, חיפה


לייבסיטי - בניית אתרים