04-8100333
054-6996670

 
 

 
 
 

 

 
    לידיעת ההורים: ילדים יהרסו לכם את הפנסיה
    מחקר חדש בארה"ב מגלה כי ההוצאות על גידול ילדים פוגעות במצבם הפיננסי של ההורים לאחר גיל הפרישה ? "בשורה התחתונה, משקי בית עם ילדים צפויים להגיע לפנסיה עם הכנסה נמוכה יותר ובריאות רעועה יותר"

בלומברג, פורסם באתר דה מרקר


הרגע שהילדים מגיעים לעולם, ההורים משלמים יותר: על מזון, על ביגוד, שירותי בריאות, בתים גדולים יותר, חינוך ורווחה. החשבון הכולל לגידול ילד מלידה עד גיל 18 הוא 233,610 דולר, לפי הערכות שנתיות של משרד החקלאות של ארה"ב. והסכום הזה לא כולל את העלויות העצומות של שכר הלימוד באוניברסיטה.
להורות יש יתרונות רבים, אבל העלויות הפיננסיות עשויות להימשך כל החיים. יותר מחצי מהעובדים האמריקאים נמצאים בסכנה של יציאה לפנסיה ללא כסף, לפי המרכז לחקר הפרישה בבוסטון קולג'. המרכז מצא שהילדים נושאים החלק מהאשמה, לפי מחקר שפורסם החודש.
זה נראה ברור שילדים מקשים לחסוך, בפול , למעשה, ההורים יכולים לפצות על ההוצאות הנוספות שנובעות מהורות בכך שהם יחסכו על עצמם. לעיתים קרובות, ההורים נאלצים לחשב את התקציב שלהם בזהירות – מיומנות שתועיל בטווח הרחוק אחרי שהילדים יגדלו. חלק מהאנשים מחליטים לקחת את הקריירה ברצינות לאחר שנולדים להם ילדים ומחקרים מראים שגברים מרוויחים יותר ממה שהיו מרוויחים אם לא היו נולדים להם ילדים.
מדד סיכוני הפרישה הלאומי (NRRI) הוא המדד המרכזי להערכה כמה אמריקאים נמצאים בסכנה לכך שלא יוכלו לשמור על אורח החיים שלהם אחרי גיל 65. ה-NRRI האחרון - שמבוסס על סקר המצב הפיננסי של הצרכנים מ-2013 – מראה כי 52% ממשקי הבית בארה"ב נמצאים בסכנה ש....
   
לחץ כאן לקריאת המשך הכתבה באתר דה מרקר               
                 
   
הירשם חינם לעידכונים
הרשם עכשיו לניוזלטרים של סט פוינט!
דואר אלקטרוני *
שם *
טלפון נייד
   
 
סט פוינט! ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי
טלפון:     נייד  054-6996670  משרד 04-8100333
דוא”ל: info@setpoint.co.il | כספרי 29, חיפה


לייבסיטי - בניית אתרים