04-8100333
054-6996670

 
 

 
 
 

 

 
    "הר הביטוח" - האם מדובר על בשורה?
    ירון שמיר, אתר ביזפורטל

סרטון: הר הביטוח - הסבר על פעולת האתר

אגף שוק ההון ביטוח וחסכון השיק לאחרונה את אתר האינטרנט "הר הביטוח". על פי סרטון ההדרכה נאמר כי הושקה גם אפליקציה לטלפון החכם אך למרות חיפושים לא הצלחתי למצוא אותה. אתר זה מצטרף ליוזמות נוספות של האגף ליצירת שקיפות וסדר במערך הביטוחי והפנסיוני.
 
אתר המסלקה הפנסיונית המאפשר לנו לקבל ריכוז של כל התכניות הפנסיוניות שלנו כולל קופות גמל וקרנות השתלמות, מחשבון הבריאות החדש שמאפשר לנו לבצע השוואת מחירים בין חברות בפוליסת הבריאות האחידה וזאת מבלי להתעלם ממדד השרות של אותן חברות ביטוח, אתר השוואת מחירי ביטוח החיים וכמובן אתרי הפנסיה/ גמל/ ביטוח נט הוותיקים (שגם הם בחלקם עוצבו מחדש)  אמורים לאפשר ללקוח לקבל תמונה מדויקת על הביטוחים שיש ברשותו.
 
האם הר הביטוח עושה את העבודה?
 
מבדיקה בדבר הפוליסות האישיות שלי ומבדיקה שביצעתי בזמן אמיתי ללקוח ששלף למולי עשרות הודעות ואישורים ישנים וחדשים של פוליסות ביטוח, הר הביטוח אכן מספק כלים לא רעים בכלל לבצע בדיקה בדבר הביטוחים הקיימים שלנו ועלותם. יתרה מזאת, אתר זה נותן לנו גם מידע  בדבר פוליסות הרכב העסק והדירה שלנו , באיזו חברה קיים הביטוח ומה עלותו.
בכניסה לאתר תתבקשו להזדהות באמצעות תעודת זהות כולל תאריך הנפקה ותישאלו שאלות לגבי הנפקת דרכון ויציאה לחו"ל ב-3 השנים האחרונות. בסיום התהליך, באמצעות שישה מעגלים גרפיים, תקבלו מושג על כמות ביטוחי הבריאות, ביטוחי החיים, אובדן כושר העבודה, סיעוד וביטוחי הרכב והדירה שיש לכם.....

 
* יש לשים לב שהכניסה היא לאתר שהקים משרד האוצר, ולא לאתרים מתחזים של סוכני ביטוח
   
לחץ כאן לקריאת המשך הכתבה באתר ביזפורטל              
                 
   
הירשם חינם לעידכונים
הרשם עכשיו לניוזלטרים של סט פוינט!
דואר אלקטרוני *
שם *
טלפון נייד
   
 
סט פוינט! ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי
טלפון:     נייד  054-6996670  משרד 04-8100333
דוא”ל: info@setpoint.co.il | כספרי 29, חיפה


לייבסיטי - בניית אתרים