04-8100333
054-6996670

 
 

 
 
 

 

 
    אתר הר הביטוח של משרד האוצר: ללכת על בטוח
    הציבור בישראל מחזיק מוצרי ביטוח בשווי מיליארדי שקלים - אולם מי יודע בדיוק כמה ביטוחים יש ברשותו? • אתר "הר הביטוח" של רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון עושה סדר בתחום המבלבל, ומציע גם דירוג של החברות השונות בכל תחומי הביטוח • אז תהיו בטוחים שבדקתם

חזי שטרנליכט, אתר ישראל היום


כמה מוצרי ביטוח רכשתם? והאם ברשותכם ביטוחים כפולים, כלומר מוצרים שנרכשו מחברות שונות ומספקים את אותו השירות? עד לפני כמה שבועות, לרוב האנשים בישראל היה קשה לענות על שאלות אלה, אלא אם כן ניחנו בזיכרון טוב, ביכולת תחקור וניתוח חיובי כרטיסי האשראי, בשיתוף פעולה מצד חברות וסוכני הביטוח - ובעיקר, בהרבה מאוד סבלנות.
אולם בעקבות השקת "הר הביטוח" על ידי רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון, כל מבוטח בישראל יכול וצריך להיכנס לאתר האינטרנט ולקבל את מפת הביטוחים הפרטית שלו, בצורה ידידותית, פשוטה וללא תשלום, דרך המחשב, הטאבלט או הסמארטפון. האתר מעניק מידע בסיסי וחשוב - מוצר הביטוח שרכשתם, מהי תקופת הביטוח, מה המחיר ששילמתם ומאיזו חברת ביטוח המוצר נרכש.
כידוע, ציבור המבוטחים מחזיק במיליוני מוצרי ביטוח שנרכשו במיליארדי שקלים. הגברת הידע והמודעות לגבי מוצרי הביטוח שרכשנו מסייעת להקטין את ההוצאות על מוצרים אלה ולבטל רכישות מיותרות.
אבל איך מתמצאים ב"הר הביטוח"? לאחר הקשת מספר הזהות וכמה פרטים מזהים, נכנסים לדף הראשי המחולק לשלושה סוגי ביטוח – כללי, בריאות וחיים. בביטוח הכללי נמצא בדרך כלל את ביטוחי הרכב, החובה והמקיף. בקטגוריה השנייה תמצאו את ביטוחי הבריאות והסיעוד שרכשתם, למעט ביטוחים של קופות החולים. בקטגוריה האחרונה, ביטוחי החיים, נמצאים בדרך כלל מוצרים שנרכשו לאחר רכישת משכנתא.
כדי לאפשר קבלת מידע מפורט לגבי מוצרי הביטוח, וכדי לבצע פעולות באמצעים דיגיטליים מול חברות הביטוח עצמן, כולל הר הביטוח גם קישור לאזור האישי באתרי חברות הביטוח. רשות שוק ההון חייבה את החברות לאפשר למבוטחים....
   
לחץ כאן לקריאת המשך הכתבה באתר ישראל היום              
                 
   
הירשם חינם לעידכונים
הרשם עכשיו לניוזלטרים של סט פוינט!
דואר אלקטרוני *
שם *
טלפון נייד
   
 
סט פוינט! ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי
טלפון:     נייד  054-6996670  משרד 04-8100333
דוא”ל: info@setpoint.co.il | כספרי 29, חיפה


לייבסיטי - בניית אתרים