04-8100333
054-6996670

 
 

 
 
 

 

 
    5 סיבות למה כדאי לעשות ביטוח בריאות פרטי
    הביטוחים הבסיסיים אליהם אנו זכאים לא מכסים את כלל הפגיעות שעלולים לפגוש אותנו. לרוב, במקומות פרטיים נזכה לפיצויים גבוהים יותר. בשנים האחרונות, יותר ויותר ישראלים יודעים שצריך גם ביטוח פרטי בנוסף לביטוח הבסיסי. לפניכם 5 סיבות למה כדאי לעשות ביטוח בריאות פרטי.

מערכת THE PULSE


לצערנו, במוסדות ציבוריים השירות אותו נקבל יהיה לקוי בחסר לרוב. ההמתנה ארוכה, התורים ארוכים והשירות חסר סבלנות, על אף שאנו משלמים עליו. ביטוח בריאות פרטי מרגיש לנו יותר ביתי. היחס שונה לגמרי מאשר ביטוחים אחרים, אין צורך לחכות שבועות כדי לקבל שירות והכל הרבה יותר זמין. כמובן שטיב השירות תלוי בחברה המבטחת.

כיסוי רחב
בעוד שרוב החברות אינן מבטחות אותנו בצורה רחבה, על פציעות שונות, מחלות, אובדן ימי עבודה וכו'... או מבטחות אותנו אך סכום הפיצויים מזערי. החברות הפרטיות המקנות לנו ביטוח בריאות מציעות לנו רפורמות שונות ורחבות שמכסות אותנו בצורה ראויה יותר. אמנם, ייתכן שעבור שירות זה נשלם יותר מאשר ביטוח בריאות במקום אחר, אך חשוב להיות מכוסים בצורה נכונה בעידן של היום.

השתלות ומחלות
צריך לדעת להסתכל לאורך טווח ארוך, לא נוכל לדעת מה יקרה מחר, אנשים מקבלים בשורות רעות לצערנו כל יום. הביטוח הרגיל אינו מכסה תרופות שונות למחלות הסרטן ומחלות אחרות, ההשתלות אינן כלולות ואילו שיש להם צורך בכך צריכים לשבור את כל החסכונות שלהם, למכור את הרכוש שלהם ולהגיע למצב של תת תנאים. ביטוח בריאות פרטי יכול לכסות לנו את כל זה ולחסוך מאיתנו סכומים עצומים. לכן, הסתכלו גם על העתיד, אפילו אם אתם צעירים ובריאים, אין לדעת מה יוליד לו יום.

ריבוי אפשרויות....
   
לחץ כאן לקריאת המשך הכתבה באתר THE-PULSE              
                 
   
הירשם חינם לעידכונים
הרשם עכשיו לניוזלטרים של סט פוינט!
דואר אלקטרוני *
שם *
טלפון נייד
   
 
סט פוינט! ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי
טלפון:     נייד  054-6996670  משרד 04-8100333
דוא”ל: info@setpoint.co.il | כספרי 29, חיפה


לייבסיטי - בניית אתרים