04-8100333
054-6996670

 
 

 
 
 

 

 
    בעקבות רפורמת האוצר:אלפי ישראלים מוזילים
את ביטוחי הבריאות וחוסכים אלפי שקלים בשנה
    יוקר המחיה מקשה על רבים בישראל . ובתוך הקושי והמורכבות לפחות בביטוחי בריאות וחיים הבשורות טובות וניתן כיום להוזיל אותם באופן משמעותי.

אתר ישראל היום, בשיתוף ברק רום


אם טרם בדקת כמה אתה משלם עבור פוליסת הבריאות הפרטי שלך, חשוב שגם אתה תגלה ותבין כמו ישראלים רבים שמנצלים את ההזדמנות להוזלה בעקבות רפורמת האוצר החדשה בסוגיית ביטוחי הבריאות והחיים שהצליחה לגרום לתחרות גדולה בין חברות הביטוח מהלך שגרם להם להוזיל את הביטוחים.
בתוך כך, חברות הביטוח הבינו שהוזלה ומחיר אטרקטיבי לצרכן הוא זה שיקבע מבלי לגרוע מפוליסה פרטית ולכלול בה את כל הכיסויים החיוניים למבוטח.
אף אחד לא באמת יכול לישון בשקט ללא ביטוח בריאות אז למה לא לישון טוב יותר שאתה גם מבוטח יחד עם בני משפחתך וגם חסכת באלפי שקלים בשנה ?!
 במידה ואתה מבוטח המשלם יותר מכפי שנדרש וצריך עבור ביטוח בריאות הכולל את כל הכיסויים החיוניים… ככל הנראה שגם אתה לא שמעת או טרם הבנת מה קובעת הרפורמה החדשה בסוגיה זו.

הרפורמה להוזלת ביטוחי בריאות פרטיים

כל אזרח ישראלי בטווח הגילים 25-65 יכול היום להשוות בין עלויות ביטוחי הבריאות הפרטיים ולדעת כמה להוזיל והיכן.
בדומה לרפורמה של שמיים פתוחים שהוזילה את מחירי הטיסות ובה נעוצה הסיבה לצפיפות נוסעים בנתב”ג בשנה האחרונה, כך בדיוק ברפורמת הביטוחים הפרטיים.
הרפורמה הגבירה את התחרות בשוק ביטוחי הבריאות והעצימה את הכוח שלך כצרכן מול חברות הביטוח באמצעות הוזלת מוצרי הביטוח והפיכתם לברורים יותר לצרכן וברי השוואה בין החברות.
כלומר: כיום כל אזרח ישראלי יכול  להשוות בין מוצרי הביטוח בפרט ובין פוליסת הביטוח בעיקר, לקבל מחיר אטרקטיבי ולהוזיל מול חברות הביטוח....
   
לחץ כאן לקריאת המשך הכתבה באתר ישראל היום              
                 
   
הירשם חינם לעידכונים
הרשם עכשיו לניוזלטרים של סט פוינט!
דואר אלקטרוני *
שם *
טלפון נייד
   
 
סט פוינט! ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי
טלפון:     נייד  054-6996670  משרד 04-8100333
דוא”ל: info@setpoint.co.il | כספרי 29, חיפה


לייבסיטי - בניית אתרים