04-8100333
054-6996670

 
 

 
 
 

 

 
    ארבעה דברים שחשוב לבדוק לפני רכישת ביטוח בריאות פרטי
    רפורמת ביטוחי הבריאות הפרטיים הביאה איתה הוזלה במחירי הפוליסות וגם העבירה אל הצרכנים את הכוח לבנות לעצמם את הפוליסה המתאימה ביותר לצרכיהם ■ כיצד נבחר בפוליסה המתאימה לנו באופן מיטבי?

נתן סטולרו, גלובס. הכתבה בשיתוף WOBI


גם אם יש לכם כיום ביטוח בריאות פרטי וגם אם לאו, חשוב מאוד שתבדקו לאילו כיסויים אתם זכאים. לא פעם קורה שאנחנו נזקקים לשירות רפואי שאנו משוכנעים שיש לנו ביטוח המכסה אותו - ואז מגלים שטעות בידינו. הנה ארבעה דברים שכל אחד מאיתנו צריך לבדוק בנוגע לביטוח הבריאות הפרטי.

מחיר הפוליסה האחידה

בחודש פברואר 2016 נכנסה לתוקפה הרפורמה בביטוחי הבריאות הפרטיים. הרפורמה מאפשרת לצרכנים לרכוש פוליסה עדכנית הכוללת כיסוי מתקדם, שעלותה בדרך כלל נמוכה יותר. נקבע בה מבנה אחיד לפוליסות, כך שכיום ההבדל בין החברות השונות טמון בעיקר במחיר הפוליסה. הפרק האחיד לגמרי בפוליסה הוא פרק הניתוחים, הכולל בחירת מנתח ובית חולים וקבלת שלוש חוות דעת שניות על ידי רופא מומחה בשנה. כאמור, מאחר והפוליסה אחידה, אינכם צריכים לחשוש מהבדלים בכיסויים שחברות הביטוח השונות מציעות. כל שנותר לכם הוא להשוות את המחירים ולוודא פרמטרים נוספים עליהם נתעכב בהמשך.

ובכל זאת, אילו עוד כיסויים רלוונטיים קיימים?

אז נכון, שפרק הניתוחים בפוליסה האחידה הוא זהה ואינו משתנה בין חברות הביטוח, אבל בביטוחי בריאות קיימים כיסויים נוספים וכל אחד מהמבוטחים יכול להתאימם לצרכיו, כמעט בכל הרכב שייבחר על ידו. לכן חשוב לזכור כי בכל כיסוי שאינו כיסוי אחיד לניתוחים, קיימים הבדלים בין חברות הביטוח השונות וחשוב לאתר את הכיסויים הביטוחיים שרלוונטיים לכם ולרכוש פוליסות המתאימות לרצון ולצרכים שלכם.

כאמור, חברות ביטוח שונות מציעות פרקי ביטוח, נספחי הרחבה וכתבי שירות רבים, בעלי כיסויים מגוונים, תקרות השתתפות עצמית שונות, וכמובן, בעלויות משתנות. כאן יכולים להיות הבדלים לא קטנים בין חברות הביטוח לא רק במחירים, אלא בכיסויים עצמם.

כיצד נבחר בפוליסה המתאימה לנו באופן מיטבי

כיצד אתם מכוסים כרגע?
כדי לדעת אילו כיסויים ביטוחיים יש לכם, ולבצע השוואה בין פוליסות, תוכלו להשתמש ב....
   
לחץ כאן לקריאת המשך הכתבה באתר גלובס              
                 
   
הירשם חינם לעידכונים
הרשם עכשיו לניוזלטרים של סט פוינט!
דואר אלקטרוני *
שם *
טלפון נייד
   
 
סט פוינט! ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי
טלפון:     נייד  054-6996670  משרד 04-8100333
דוא”ל: info@setpoint.co.il | כספרי 29, חיפה


לייבסיטי - בניית אתרים