04-8100333
054-6996670

 
 

 
 
 

 

כפל הביטוחים עולה לכם עוד 2,600 שקל בשנה
שאול אמסטרדמסקי, כלכליסט 
 
 

אם עברתם את גיל 25 ובפרט אם יש לכם ילדים ואתם עובדים במקום עבודה גדול, סביר להניח שיש לכם ביטוח בריאות פרטי או שחשבתם לקנות אחד כזה, כי מנהל משאבי אנוש שלח איזה מייל וכי כולם עושים את זה. בשני המקרים, השאלה המרכזית שאתם צריכים לשאול את עצמכם היא למה. מה אתם מצפים שהביטוח הזה ייתן לכם? האופן שבו תענו על השאלות האלה הוא שקובע אם אתם באמת צריכים ביטוח בריאות פרטי או לא.
תעשיית ביטוחי הבריאות, בדומה לתעשיית המוצרים לתינוקות ותעשיית הבדיקות בזמן ההיריון, מבוססת על הפחד מהלא נודע שקיים בכל אחד מאיתנו. הפחד שמחר בבוקר הלב שלנו יפסיק לעבוד, או הכבד, או הכליות. שמחר בבוקר יתגלה אצלנו סרטן. שהילד יחלה באיזו מחלה נדירה. וגם כשהפחדים האלה לא מבוססים דיים, תעשיית ביטוחי הבריאות דואגת להעצים אותם, כלומר להפחיד את הציבור בשביל לעורר את הצורך בביטוחי הבריאות.

האבסורד של הביטוח המשלים

ביטוחי הבריאות נחלקים לכמה סוגים. כדאי להתעכב עליהם משום שלפני כמה ימים - ב־1 בינואר 2014 - השוק הזה עבר שינוי רגולטורי שאמור להשפיע בצורה מהותית על סוגי הביטוח.
הרובד הבסיסי ביותר של הביטוח הוא סל הבריאות הממלכתי, שהמדינה נותנת. למרות הדימוי השלילי שיש לו בציבור, סל הבריאות הישראלי דווקא ....
 
לחץ כאן לקריאת הכתבה באתר כלכליסט

ליצירת קשר לחץ כאן
 

   
 

הרשם עכשיו לניוזלטרים של סט פוינט!
קצר, ממצה, איכותי, חינם - אצלך במייל

 
 
דואר אלקטרוני *
שם *
טלפון נייד

 
+ שלח משוב
הירשם חינם לעידכונים
הרשם עכשיו לניוזלטרים של סט פוינט!
דואר אלקטרוני *
שם *
טלפון נייד
   
 
סט פוינט! ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי
טלפון:     נייד  054-6996670  משרד 04-8100333
דוא”ל: info@setpoint.co.il | כספרי 29, חיפה


לייבסיטי - בניית אתרים