04-8100333
054-6996670

 
 

 
 
 

 

 
    האוצר יעזור לכם למצוא את הביטוח שלכם
    בקרוב נוכל לאתר ולבדוק איזה ביטוחים יש לנו ומה הביצועים שלהם בממשק אינטרנטי חינמי

רונית מורגנשטרן, אתר  mako


בעקבות ממשקי האינטרנט החינמיים במשרד האוצר לאיתור חסכונות פנסיוניים ואחרים, חשבונות רדומים, מקים האוצר גם ממשק דומה לטובת הציבור הרחב לאיתור פוליסות ביטוח ומוצרי ביטוח. המדובר על כל ענפי הביטוח – חיים, רכב, בריאות, אבדן כושר עבודה, תאונות אישיות, נסיעות ועוד.
מהאוצר נמסר, כי הממשק יאפשר למבוטחים לאתר בקלות ובמהירות מידע לגבי התיק הביטוחי שלהם אצל כל חברות הביטוח (כולל ה"פול", חברת הביטוח לבעלי רכב שחברות הביטוח מסרבות לבטח אותן או בעלי רכב דו-גלגלי), ולבחון את תנאי מוצרי הביטוח שברשותם.
ממשק הביטוח האינטרנטי צפוי להתחיל את פעולתו באפריל הקרוב, כשעד אז נדרשות כל חברות הביטוח להעביר לאגף שוק ההון, הביטוח והחיסכון במשרד האוצר מידע מפורט לממונה עד ה-31 במרץ 2017 על הפוליסות שבבעלותן, פרטי המבוטח בכל פוליסה, מספרה, מוצר הביטוח ואם הוא אישי או קבוצתי, מועד תחילת הביטוח, מועד סיומו, סך פרמיה חודשית/שנתית.
חברות הביטוח יחויבו להעביר את הפרטים בכל חודש עד ליום ה-5 בו בגין החודש החולף. כלומר, מי שירצה להתעדכן על הפוליסות שברשותו יקבל מידע עדכני מדי חודש לגבי החודש הקודם.

אפשר גם לסרב

לא כל המבוטחים ירצו אולי להופיע בממשק, אף שהכניסה לתיקים האישיים תהיה מאובטחת. לשם כך הורתה הממונה על שוק ההון, הביטוח והחיסכון, דורית סלינגר, לכל חברות הביטוח להודיע למבוטחים על האפשרות לבקש את הסרת המידע אודות מוצרי הביטוח שלהם מהממשק, לא יאוחר מ-1 במרץ 2017. ההודעות יפורסמו גם באתר האינטרנט של החברה ובאזור האישי של מבוטחיה.
משרד האוצר מבטיח לטפל ב.....
   
לחץ כאן לקריאת המשך הכתבה באתר MAKO              
                 
   
הירשם חינם לעידכונים
הרשם עכשיו לניוזלטרים של סט פוינט!
דואר אלקטרוני *
שם *
טלפון נייד
   
 
סט פוינט! ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי
טלפון:     נייד  054-6996670  משרד 04-8100333
דוא”ל: info@setpoint.co.il | כספרי 29, חיפה


לייבסיטי - בניית אתרים