04-8100333
054-6996670

 
 

 
 
 

 

 
    האותיות הקטנות בפוליסות הביטוח -
כל מה שאתם חייבים לבדוק
    רגע לפני שאתם ממהרים לחתום על פוליסת הביטוח יש לקרוא את האותיות הקטנות כדי לבחון מהו היקף הכיסוי, השתתפות עצמית והסייגים שחברת הביטוח מציבה. הכנסו לקריאה נוספת.

אתר צוק ביטוח, מקומונט רמת גן


לבטח גם אתם מכירים את המשפט "אלוהים נמצא בדברים הקטנים", לכן כדי לנהוג כצרכן שקול ואחראי עליכם לעיין ולקרוא בקפידה את האותיות הקטנות בפוליסת הביטוח שאתם עומדים לרכוש. בין אם אתם מתכננים לחדש את ביטוח הרכב ובין אם ברצונכם לרכוש ביטוח בריאות, ביטוח דירה או כל ביטוח אחר, עליכם לקרוא היטב את חוזה הביטוח כדי להימנע מהפתעות בהמשך.
כך לדוגמה, כאשר אתם רוכשים ביטוח רכב עליכם לחפש את הסעיפים הקטנים המתחבאים היטב בתוך הפוליסה הארוכה שנוגעים לנושאים מהותיים כמו השתתפות עצמית, היקף הכיסוי המרבי לנזקי צד ג', שירותים נלווים כמו גרירת רכב, שירותי חילוץ, רכב חלופי, ביטוח שמשות, כיסוי בגין גניבת רדיו דיסק ו/או חפצי ערך מהרכב, תיקון הרכב במוסכי הסדר וכדומה.
לעתים תוכלו להוזיל משמעותית את עלויות הפוליסה אם רק תקראו את האותיות הקטנות ותתמקחו עם חברת הביטוח לגבי נחיצות סעיפים שונים, לרבות העלאת ההשתתפות העצמית כדי להוזיל את הפוליסה. כמו כן תוכלו לקבל החלטה האם לרכוש הרחבות לביטוח במידת הצורך.

האותיות הקטנות עושות הבדל גדול ומשמעותי עבורכם בעת תיבעת חברת הביטוח
רוב הישראלים עורכים סקר שוק בין חברות הביטוח ומשווים רק מחירים ועלויות. צרכן נבון ושקול משווה את תנאי הפוליסה ומחפש בדיוק את אותם הסעיפים העלולים להתגלות כבעלי משמעות גדולה ב....
   
לחץ כאן לקריאת המשך הכתבה באתר צוק ביטוח              
                 
   
הירשם חינם לעידכונים
הרשם עכשיו לניוזלטרים של סט פוינט!
דואר אלקטרוני *
שם *
טלפון נייד
   
 
סט פוינט! ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי
טלפון:     נייד  054-6996670  משרד 04-8100333
דוא”ל: info@setpoint.co.il | כספרי 29, חיפה


לייבסיטי - בניית אתרים