04-8100333
054-6996670

 
 

 
 
 

 

 
    השוואה: מהו ביטוח הנסיעות הזול לחגים?
    מאת: יניב לוי, מערכת וואלה!

אתם מתכננים לקחת את כל המשפחה לחו"ל בחגים הקרובים, אחרי שאולי נמנעתם מכך בקיץ האחרון, וכמו בכל נסיעה אתם צריכים לעשות ביטוח נסיעות לכם ולילדים. אבל מה שאולי לא ידעתם, זה חוקי המשחק בתחום ביטוח הנסיעות צפויים להשתנות בתקופה הקרובה. רפורמה חדשה שתיכנס לתוקף בקרוב תאסור על סוכני הנסיעות לשווק ביטוחי נסיעות לחו"ל, בטענה כי אין בידם את הרישיון המתאים לכך ורמת הידע שלהם במכירת מוצרי ביטוח אינה מספקת.

כדאי לשדרג הפוליסה? כל מה שחשוב לדעת על ביטוח נסיעות

תכלית הרפורמה החדשה שמתכננת דורית סלינגר, המפקחת על תחום הביטוח במשרד האוצר, כוללת העברה יזומה של פרטי היוצאים לחו"ל ("לידים") מסוכנות הנסיעות לסוכני ביטוח מתמחים, שיירכשו עבורם את הפוליסות המתאימות. סוכני הנסיעות, שכמובן מתנגדים למהלך מחשש לאבדן הכנסות, יורשו לפרסם מוצרי ביטוח בתנאי שיציינו במפורש שמכירתם תתבצע על ידי סוכנות ביטוח בלבד. כמו כן, יותר להם להפנות לקוחות לסוכנויות הביטוח בתנאי שימסרו רק את פרטי ההתקשרות של הלקוחות מבלי שהפרו את זכותם לפרטיות.
חברות הביטוח הוותיקות, כמו "הראל" ו"שירביט", תמשכנה לשווק את הפוליסות הייעודיות לישראלים היוצאים לחו"ל, אך כבר עתה נערכות חברות נוספות כמו "מגדל", "ביטוח ישיר" וחברות נוספות להיכנס לתחום. המשמעות: תיווך נכון ומקצועי יותר בתחום הביטוח נסיעות והגברת התחרות שעשויה להביא בעתיד לירידת מחירים.
בעוד סוכני הנסיעות נלחמים נגד רוע הגזרה, בענף הביטוח סבורים שהבשורה דווקא תועיל לצרכנים שייהנו מעתה מתחרות גוברת. 85 אחוזים מהנוסעים רוכשים ביטוח נסיעות לחו"ל, אבל החיבור הרגשי שלהם לפוליסות הללו כמעט לא קיים, בניגוד לביטוחי דירה או רכב", אומר אלי הרוש, מנהל קולקטיבים ותחום נסיעות לחו"ל בחברת "מגדל". לדבריו, סוכני הנסיעות ימשיכו לתת פתרונות ביטוח לנוסעים וימשיכו לשמש חלון ראווה לחברות הביטוח המובילות אבל יפסיקו להיות מתווכחים פעילים שישפיעו מקצועית....


 
   

לחץ כאן לקריאת המשך הכתבה באתר וואלה             

                           
   

Go Back  Print  Send Page
הירשם חינם לעידכונים
הרשם עכשיו לניוזלטרים של סט פוינט!
דואר אלקטרוני *
שם *
טלפון נייד
   
 
סט פוינט! ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי
טלפון:     נייד  054-6996670  משרד 04-8100333
דוא”ל: info@setpoint.co.il | כספרי 29, חיפה


לייבסיטי - בניית אתרים