04-8100333
054-6996670

 
 

 
 
 

 

 
    מי רוצה לקנות ביטוח באינטרנט?
    רוב הציבור רוכש את אותם מוצרי ביטוח, ובכמה מהלכים פשוטים אפשר להקל עליו מאוד את הבחירה ביניהם

גיל שגיב, דה מרקר


ישראלים אוהבים לקנות ברשת. על פי מחקר שנערך על ידי paypal, ב–2016 הוציאו הישראלים כ–12 מיליארד שקל על קניות אונליין, רובן מאתרים בחו"ל. מסתבר שמחסומים שמנעו בעבר קניות באינטרנט נעלמו: אנשים לא מפחדים לחשוף את מספר כרטיס האשראי באינטרנט, הם לא מהססים לערוך קניות מהטלפון הנייד שלהם והם אוהבים את המבחר שהרשת מציעה.
אלא שלמרות הנוחות, המשלוחים המהירים והמחירים האטרקטיביים, יש סיבה מהותית אחת שמונעת מהקניות ברשת לנגוס עוד יותר בהוצאה הקמעונית. הבעיה מוכרת לרבים: חולצה שהזמנו במידה מדיום מתגלה כקטנה מדי, סט המברגים הסיני אינו מתאים לבורג הישראלי המצוי, הרמקולים האיכותיים לא כל כך מגבירים, ואפילו המכונית השכורה שהזמנו לחופשה בחו"ל — שאמורה היתה להיות רכב סאלוני חדיש — נהפכת עם הנחיתה בחו"ל לרכב סטיישן חבוט עם 200 אלף קילומטר. במלים אחרות, חוסר ודאות.
שפע המוצרים שמצוי במרחק כמה קליקים הוא נפלא, אבל מרוב אפשרויות בחירה ופרסונליזציה אנחנו לפעמים מתקשים למצוא את הידיים והרגליים. ומה שנכון לגבי קניית גרביים מעלי אקספרס נכון פי כמה למוצרים פיננסיים ומוצרי ביטוח, שם אנו מבינים פחות ומסתבכים יותר.
רובנו זקוקים לכמה ביטוחים בסיסיים: ביטוח לרכב, ביטוח דירה, ביטוח חיים וביטוח נסיעות לחו"ל. אלא שלכל מוצר ביטוחי, גם אם הוא פשוט וזול, יש ממדים המשתנים בין חברה לחברה. כך, למשל, למוצר פשוט יחסית כמו ביטוח נסיעות לחו"ל, בעלות קטנה של דולר וחצי ליום, יש ממדים רבים, כמו גובה הפיצוי עבור אובדן כבודה, תקרת הכיסוי במקרה של פציעה, כיסוי של חילוץ והצלה, וכן הלאה.
לכאורה, ההבדלים הללו אמורים לסייע ללקוחות לבחור את החבילה המתאימה להם ביותר, אבל בפועל הם רק גורמים לבלבול ולמבוכה. הרוכשים......

 
   
לחץ כאן לקריאת המשך הכתבה באתר דה מרקר              
                 
   
הירשם חינם לעידכונים
הרשם עכשיו לניוזלטרים של סט פוינט!
דואר אלקטרוני *
שם *
טלפון נייד
   
 
סט פוינט! ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי
טלפון:     נייד  054-6996670  משרד 04-8100333
דוא”ל: info@setpoint.co.il | כספרי 29, חיפה


לייבסיטי - בניית אתרים