04-8100333
054-6996670

 
 

 
 
 

 

 
    כלים ומחשבונים:  קופת גמל להשקעה
    מחשבון חב' ביטוח הראל

בחברת הראל השיקו לאחרונה מחשבון מקוון המיועד לאמוד את הצבירה בקופת גמל להשקעה.
מדובר בתוכנית חיסכון חדשה לטווח הבינוני והארוך שפתח משרד האוצר לפני מסר חודשים, והיא זוכה להצלחה רבה בקרב ציבור המשקיעים.
החוסכים מבינים את היתרונות הגדולים של המוצר. עם זאת, חשוב להדגיש - דמי הניהול על קופות הגמל מורכבים משניים - דמי ניהול על ההפקדה ודמי ניהול על הפקדה.
דמי הניהול המקסימליים על הצבירה הם 1.05% ועל ההפקדה הם 4% - זה המקסימום, וברוב הגדול של המקרים, דמי הניהול נמוכים משמעותית.

ניתן למשוך מקופה זו את הכסף בכל גיל, ולאו דווקא בגיל פרישה. בניגוד לקופת גמל רגילה, ניתן למשוף באופן מהקופה החדשה באופן שוטף, ומי שמעוניין להתמיד ולחסוך  בקופת הגמל החדשה עד לגיל פרישה ייהנה משתי הטבות מס: פטור ממס רווח הון  (מס על הרווחים של הקופה = רווחי ההשקעות) ופטור ממס על הקצבה (קצבת פנסיה פטורה ממס).
קופת הגמל להשקעה, נועדה לעודד את הציבור להגדיל את החיסכון הפנסיוני שלו , אך יחד עם זאת לא להכביד על הציבור ו"לנעול" אותו עם חיסכון עד גיל פרישה. כלומר, שזה יהיה מרצונו החופשי של החוסך. המוצר החדש יהיה תחת הקטגוריה של קופות גמל, לא יהיו בו הטבות בעת ההפקדה, ולא יהיו בו אגרות חוב מיועדות (מבטיחות תשואה).
   
לחץ כאן למחשבון קופת גמל להשקעה, חברת הראל             
                 
   
הירשם חינם לעידכונים
הרשם עכשיו לניוזלטרים של סט פוינט!
דואר אלקטרוני *
שם *
טלפון נייד
   
 
סט פוינט! ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי
טלפון:     נייד  054-6996670  משרד 04-8100333
דוא”ל: info@setpoint.co.il | כספרי 29, חיפה


לייבסיטי - בניית אתרים