04-8100333
054-6996670

 
 

 
 
 

 

 
    פציעה בגן ילדים: מי אחראי לשלם פיצויים?
    פורסם באתר www.lawguide.co.il

לא כל ההורים מודעים לזכויותיהם במקרה שהילד נפצע בגן הילדים, ולעובדה שהם יכולים לקבל פיצויים במסגרת פוליסת ביטוח תאונות אישיות לילדים, וכן להגיש תביעת נזיקין נגד המוסד החינוכי אם הפציעה אירעה בעקבות רשלנות. מהו סכום הפיצויים שאפשר לקבל?
נפילות ופציעות של ילדים בגילאי הגן הן חלק אינטגרלי מהתפתחות הילדים. ההורים, למרות רצונם להגן על ביטחון הילדים במשך 24 שעות ביממה, אינם יכולים לשמור עליהם בכל רגע ורגע. בכל יום מבלים הילדים שעות ארוכות במסגרות כגון פעוטונים או גנים ציבוריים ופרטיים, ללא השגחה צמודה. במרבית המקרים שבהם נפצעים ילדים במסגרות אלו, מדובר על מכות שטחיות בלבד. אולם לעתים מתרחשות תאונות קשות יותר שבהן נגרמות פציעות חמורות ואף במקרים מסוימים נכות קשה או מוות.
אף על פי שקיים ביטוח חובה לילדים במסגרות חינוכיות כגון גן הילדים או בית הספר, מתברר שההורים, אשר משלמים על הביטוח מדי שנה במסגרת תשלומי החובה, כלל אינם יודעים כי הם זכאים לקבל פיצויים בכל מקרה שהילד נפצע.
מדובר בפוליסת ביטוח תאונות אישיות לילדים, אשר כל ילד בגן הילדים או בבית הספר מבוטח בה במסגרת ביטוח חובה. את פוליסת הביטוח רוכשים מחברות הביטוח הפרטיות, ולכן במקרה של נפילה, החלקה, מעידה וכל פציעה אחרת של הילד יש לתבוע את חברת הביטוח שממנה נרכשה הפוליסה, בסיועו של המוסד החינוכי אשר בו אירעה התאונה.

האם פוליסת הביטוח מכסה רק פציעות שאירעו בגן הילדים?

חשוב לדעת שהביטוח מכסה גם פציעות שאירעו גם ב.....
   
לחץ כאן לקריאת המשך הכתבה באתר www.lawguide.co.il            
                 
   
הירשם חינם לעידכונים
הרשם עכשיו לניוזלטרים של סט פוינט!
דואר אלקטרוני *
שם *
טלפון נייד
   
 
סט פוינט! ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי
טלפון:     נייד  054-6996670  משרד 04-8100333
דוא”ל: info@setpoint.co.il | כספרי 29, חיפה


לייבסיטי - בניית אתרים