04-8100333
054-6996670

 
 

 
 
 

 

 
    הח"כים מתאחדים למען ביטוח סיעוד ממלכתי
    על רקע המשבר בביטוחי הסיעוד הקבוצתיים, ובעקבות האיום בשביתה כללית במשק, כונסה מסיבת עיתונאים חריגה בהשתתפות ח"כים מכל המפלגות. הצעת החוק: העלאת מס הבריאות ב-0.75% והכפלת היקף הסיוע לסיעודיים בביתם. הח"כים הודו: שר האוצר כחלון מתנגד לעת עתה להעלאת מסים. ח"כ שמולי: "אנחנו הצעירים נילחם עבור דור המייסדים"

אמיר אלון, אתר YNET


אחדות חריגה בכנסת: על רקע המשבר בביטוחי הסיעוד הקבוצתיים, ופליטתם הצפויה של כ-850 אלף ישראלים מפוליסות הסיעוד שלהם בחודש הבא, התקיימה היום (א') מסיבת עיתונאים שבה לקחו חלק נציגים מכל המפלגות, במטרה לכונן ביטוח סיעוד ממלכתי בישראל. במסיבת העיתונאים השתתפו חברי הכנסת איציק שמולי (המחנה הציוני), בצלאל סמוטריץ' (הבית היהודי), דב חנין (הרשימה המשותפת), רוברט אילטוב (ישראל ביתנו), יואב קיש (הליכוד), טלי פלוסקוב (כולנו), יואב בן צור (ש"ס), מיכל רוזין (מרצ), אורי מקלב (יהדות התורה) וקארין אלהרר (יש עתיד).
הצעת החוק מבקשת להעלות את מס הבריאות ב-0.75% וכך להרחיב ולעגן את שירותי הסיעוד באשפוז ובקהילה כחלק אינטגרלי משירותי הסל הבסיסי בחוק בריאות ממלכתי. ההצעה, שעליה חתומים כ-80 חברי כנסת מכל סיעות הבית, תוגש ביום ראשון הבא לוועדת השרים לענייני חקיקה. במסיבת העיתונאים הודו הח"כים כי שר האוצר משה כחלון מתנגד לעת עתה להעלאת מסים. "נכון ששר האוצר לא תומך בהעלאת מסים, אבל הוא גם לא שולל את זה לגמרי. תפקידנו לשכנע אותו", אמר ח"כ שמולי. מנגד, ציטטה ח"כ טלי פלוסקוב (כולנו) את כחלון ואמרה: "אף קשיש בישראל יישאר ללא טיפול סיעודי".

הצעת החוק קובעת.....
   
לחץ כאן לקריאת המשך הכתבה באתר YNET              
                 
   
הירשם חינם לעידכונים
הרשם עכשיו לניוזלטרים של סט פוינט!
דואר אלקטרוני *
שם *
טלפון נייד
   
 
סט פוינט! ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי
טלפון:     נייד  054-6996670  משרד 04-8100333
דוא”ל: info@setpoint.co.il | כספרי 29, חיפה


לייבסיטי - בניית אתרים