04-8100333
054-6996670

 
 

 
 
 

 

 
    למה חשוב לעשות ביטוח חיים? כל המידע החשוב בפנים
    כשאנשים עושים ביטוח חיים וביטוחים בכלל, הם לרוב כלל לא יזכרו במה בדיוק ביטחו את עצמם. הסיבה לכך היא שביטוח חיים עוסק בנושאים לא פשוטים עבורנו – מחלות ומוות, ורובנו מעדיפים להדחיק אותם. עם זאת, יש חשיבות מאוד גדולה לעשות ביטוח חיים בהקדם, כי ברגע שנצטרך אותו, כבר לא נוכל לרכוש אותו

מאת: מירב כהן, אתר כלבו, colbonews.co.il


"ביטוח חיים בא לרפד את המשפחה והשארים שנותרים לאחר אסון של פטירה", אומרת יעל לוי, סוכנת ביטוח ופיננסים. "במקרה של פטירת הורה או אחד מבני הזוג, השני צריך לשאת בכל הנטל. אם לנפטר אין ביטוח חיים, האדם שנותר עלול להתמוטט כלכלית".
הקריירה של יעל לוי צמחה בעולם הפיננסים. לאחר 25 שנים בהם מילאה תפקידים בכירים בעולם הבנקאות, יצאה לדרך עצמאית והקימה סוכנות ביטוח בראש פינה ובחיפה. בנוסף, היא מנהלת מחוז של סוכנות הביטוח שחם במחוז חיפה והצפון ומנהלת מרכז פרישה באזור הגליל וחיפה. "הראייה שלי היא ראייה של ייעוץ המותאם לצרכי הלקוח. לקוחותיי הולכים אחריי וסומכים עליי שאשיג להם את הביטוח הכי טוב שיש. מעבר לכך, הם מקבלים ממני עזרה ותמיכה בכל נושא בעולם הכלכלי. אני בונה איתם תקציב לביטוח, כך שהם תמיד יוכלו לעמוד בו, ובונה תמהיל המדויק לכל אחד ואחת".
"ביטוח חיים הוא מוצר חריג בהווייתו. אדם קונה ביטוח כשהוא לא צריך אותו, אך כשהוא צריך אותו, במידה ולא עשה ביטוח, הוא כבר לא יכול לקנות אותו", אומרת יעל לוי. "אני תמיד אומרת ללקוחותיי – אל תנסו לזכור איזה ביטוח עשיתם או לא עשיתם, אלא תזכרו את התחושה שלכם בסיום הפגישה, את השקט הנפשי שהרגשתם לאחר שעשינו סדר. אם ביצענו את כל מה שהיה נכון להם ברמה האישית, הם נשארים רגועים. בנוסף, אחת לשנתיים, אני מזמנת את הלקוחות לפגישה כדי לעשות התאמות מחדש. בשנת 2019 עקב ירידת המחירים, ביצעתי בדיקה הקטנה של פרמיות הביטוח למרבית הלקוחות שלי".
אחד היתרונות המובהקים של....

 
   
לחץ כאן לקריאת המשך הכתבה באתר כלבו              
                 
   
הירשם חינם לעידכונים
הרשם עכשיו לניוזלטרים של סט פוינט!
דואר אלקטרוני *
שם *
טלפון נייד
   
 
סט פוינט! ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי
טלפון:     נייד  054-6996670  משרד 04-8100333
דוא”ל: info@setpoint.co.il | כספרי 29, חיפה


לייבסיטי - בניית אתרים