04-8100333
054-6996670

 
 

 
 
 

 

 
    מגדל מציעה לחוסכי מקפת מאות שקלים כדי שלא יעזבו
    חברת הביטוח מציעה מענק שימור של מאות שקלים ללקוחות שהחליטו לעזוב את קרן מקפת לטובת מתחרה קטנה יותר. בשנים האחרונות מקפת, קרן הפנסיה השנייה בגודלה בישראל, סובלת מביצועים נמוכים ועברו ממנה כ־2 מיליארד שקל למתחרים

עמיר קורץ ורחלי בינדמן, כלכליסט


חברת הביטוח מגדל מעלה הילוך במאמצי השימור האגרסיביים שלה ללקוחות שהחליטו לעזוב את קרן הפנסיה שלה מקפת, השנייה בגודלה בישראל. ל"כלכליסט" נודע כי אנשי השימור של מגדל החלו להציע מענקים של מאות שקלים לחוסכים שהורו על העברת כספי הפנסיה שלהם ממקפת לקרנות מתחרות. היקף המענק, ככל הנראה, הוא סביב גובה דמי הניהול השנתיים מהצבירה. לחוסכים הובהר כי המענק לא מותנה בשום התחייבות ובעוד כחודש הם יוכלו להחליט לעבור קרן ולשמור את המענק. עם זאת, במגדל כמובן מקווים שהחוסכים ייתנו הזדמנות נוספת לביצועי הקרן.

ההצעה של מקפת היא אמצעי שימור חריג בענף

באחת משיחות השימור שהגיעו לידי "כלכליסט" המליץ איש השימור לא לעבור לקרן קטנה של בית השקעות, אם כבר רק לקרן של חברת ביטוח אחרת. לדבריו, זאת בשל היעדר ניסיון לכאורה בתחום הפנסיה של הקרנות הקטנות וחשש מגירעונות אקטואריים כשיצטרפו אליהן חוסכים חדשים (בהתעלמות מקיומו של ביטוח משנה לקרנות הקטנות). בנוסף, הנציג היה נכון להציע דמי ניהול מופחתים.
ככל הידוע, קרן הפנסיה הגדולה בישראל, מבטחים החדשה של קבוצת מנורה, שקלטה בשנים האחרונות את.....
   
לחץ כאן לקריאת המשך הכתבה באתר כלכליסט              
                 
   
הירשם חינם לעידכונים
הרשם עכשיו לניוזלטרים של סט פוינט!
דואר אלקטרוני *
שם *
טלפון נייד
   
 
סט פוינט! ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי
טלפון:     נייד  054-6996670  משרד 04-8100333
דוא”ל: info@setpoint.co.il | כספרי 29, חיפה


לייבסיטי - בניית אתרים