04-8100333
054-6996670

 
 

 
 
 

 

 
    כספי הפנסיה שלנו זורמים לנדל"ן אמריקאי
    פסגות ובלו אטלנטיק רכשו פרויקט מגורים באטלנטה. הנכס, שנרכש ב-45 מיליון דולר, כולל 269 יחידות דיור מסוג "מולטי פמילי" ? בפסגות צופים תשואה שנתית של כ-8% ? מדובר ברכישה המשותפת ה-12 של פסגות ובלו אטלנטיק

גיא ארז, דה מרקר    


בית ההשקעות הגדול בישראל, פסגות, ממשיך להגדיל את חשיפת נכסי הפנסיה של הציבור לאפיק הנדל"ן האמריקאי: בעסקה משותפת עם בלו אטלנטיק רכשו שני הגופים מקבץ דירות באטלנטה תמורת 45 מיליון דולר. פסגות יחזיק ב-35% מהכנס, והיתרה תוחזק על ידי קרן בלו אטלנטיק 2. בפסגות צופים כי התשואה השנתית מהנכס תעמוד על כ-8% בשנה.
הבחירה של פסגות באפיק הנדל"ן האמריקאי מתבצעת הן בשל הצורך בגיוון תיק ההשקעות, והן על רקע האלטרנטיבות היקרות יחסית בשוקי ההון. קרן בלו אטלנטיק, שמתמחה בהשבחה ובניהול מתחמי מגורים, מנוהלת על ידי גיל חרמון ואורן הון.
מקבץ המגורים, שמיועד להשכרה למשפחות, נבנה ב-2009 וכולל 269 יחידות דיור מסוג Multi Family. התפוסה הממוצעת בו עומדת על כ-95% והוא כולל בריכה, חדר כושר ומועדון דיירים. הוא ממוקם סמוך לנמל התעופה באטלנטה - נמל התעופה הגדול בעולם - ובקרבת המטות הראשיים של חברת התעופה דלתא וחברת פורשה (Porsche). עובדי שתי החברות האלה מהווים את עיקר אוכלוסיית היעד של הנכס.
בשנים האחרונות הגדילו בתי ההשקעות בארץ את חשיפת הפנסיות של הציבור לנדל"ן אמריקאי. האפיק הזה נהנה מ.....
   
לחץ כאן לקריאת המשך הכתבה באתר דה מרקר               
                 
   
הירשם חינם לעידכונים
הרשם עכשיו לניוזלטרים של סט פוינט!
דואר אלקטרוני *
שם *
טלפון נייד
   
 
סט פוינט! ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי
טלפון:     נייד  054-6996670  משרד 04-8100333
דוא”ל: info@setpoint.co.il | כספרי 29, חיפה


לייבסיטי - בניית אתרים