04-8100333
054-6996670

 
 

 
 
 

 

 
    7 סעיפים שיעזרו לכם לוודא שאתם לא משלמים לשווא
על פוליסת אובדן כושר עבודה
    לכל עובדי ההייטק יש פוליסת אובדן כושר עבודה, בין אם זה במסגרת קרן פנסיה או ביטוח מנהלים, ובין אם הם שכירים או עצמאיים. אך לא כל הפוליסות דומות ולא כל הסעיפים מכסים את עובדי הענף. בעקבות השינויים שנעשו לאחרונה בביטוחים אלה, עשינו עבורכם סדר כדי שתוודאו שבמקרה הצורך תקבלו את כל מה שאתם צריכים

מאת עו”ד דרור וידוצ’ינסקי, מומחה לתביעות אובדן כושר עבודה בעולם ההייטק ותביעות ביטוח מורכבות, אתר geektime.co.il


לכל עובד בכל תחום תעסוקה רצוי לדאוג להיות מבוטח בפוליסת אובדן כושר עבודה, בין אם זה כפריט ביטוח עצמאי או כמרכיב בתוך פוליסות פנסיה או ביטוח מנהלים. פוליסת א.כ.א היא הבטחה כי בעת פגיעה, מחלה או מצב רפואי פיזי או מנטלי בו אינכם כשירים עוד לעבוד, תוכלו לקבל קצבה ראויה אשר תאפשר את קיומכם וקיום משפחתכם בכבוד. הסכום ישולם בהתאם לשיעור אובדן כושר העבודה הנקבע – קבוע או זמני, חלקי או מלא עד סוף תקופת ההשתכרות האמורה של המבוטח.
בשנה האחרונה, בעקבות החלטתה של דורית סלינגר, המפקחת היוצאת על שוק הביטוח והחיסכון, שונו פוליסות אלה וכעת הן משקפות תנאים חדשים, ולרוב משופרים, הגדרת סעיפי חובה אחידים לכל החברות וסעיפי הרחבה אופציונליים בתוספת תשלום, מה שמאפשר להשוות בקלות יחסית בין הפוליסות השונות.
במקצועות פיזיים ומסוכנים ברורה מאוד הנחיצות בפוליסה כזו, אך בעולם ההייטק רוב העובדים לא מעלים על דעתם כי הם עלולים להיפגע תוך כדי עבודה שגרתית. ובכל זאת, בשנים האחרונות עלה מספר הפגיעות של עובדי ענף ההייטק, שבהן בעיקר פגיעות שלד, שריר, לחץ דם, אירועי לב ודלקות פרקים כתוצאה מאופי העבודה.
חשוב להבהיר, אין לנו שום כוונה להפחיד או לעודד רכישת פוליסות, מה גם שרבים מעובדי הענף כבר מחזיקים בהן, אלא ליידע כי קיימות....
   
לחץ כאן לקריאת המשך הכתבה באתר geektime.co.il            
                 
   
הירשם חינם לעידכונים
הרשם עכשיו לניוזלטרים של סט פוינט!
דואר אלקטרוני *
שם *
טלפון נייד
   
 
סט פוינט! ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי
טלפון:     נייד  054-6996670  משרד 04-8100333
דוא”ל: info@setpoint.co.il | כספרי 29, חיפה


לייבסיטי - בניית אתרים