04-8100333
054-6996670

 
 

 
 
 

 

 
    לדאוג עכשיו כדי לחיות בכבוד בעתיד
    יצחק מויאל,  אתר news1.co.il

כולנו, בעת הזו, עובדים שעות רבות ומאומצות בכל יום. יוקר המחיה ותרבות הצריכה מאלצים אותנו להוציא יותר כסף ממה שתכננו ומתוך כך לצמצם או לוותר כליל על החיסכון המשפחתי.
יש מקור חיסכון אחד גדול, חשוב ויקר מאוד לתא המשפחתי, שרובנו העובדים, לא מודעים לחשיבותו ולא מעניקים לו את תשומת הלב הראויה. החיסכון הפנסיוני ארוך הטווח, הוא החיסכון הגדול ביותר לאזרח במדינת ישראל. הוא מכיל בתוכו את החיסכון הפנסיוני בתוך קרן הפנסיה או ביטוח מנהלים ולאחרונה ההסכם הקיבוצי החדש בענף הבניין מכיל בתוכו גם קרן השתלמות לכל עובדי הבניין, ולכל מנהלי העבודה בענף.

קרן הפנסיה

קרן הפנסיה המקיפה החדשה, הינה מכשיר חיסכון שמטרתו להגן על העובד ועל משפחתו לפני גיל הפרישה במקרים הבאים:
באמצעות ביטוח שארים מוענקת למשפחה של העובד פנסיה חודשית, וזאת במקרה מותו המוקדם חס וחלילה של העובד. במקרה האמור אלמן/נה יקבלו פנסיית שארים חודשית לכל החיים והילדים יקבלו פנסיה חודשית עד גיל 21.
באמצעות ביטוח נכות מוענקת לעובד פנסיה חודשית קבועה בגובה של עד 75% מהשכר וזאת במקרה של נכות העולה על 25% (במקרה של נכות חלקית ישולם החלק היחסי). בנוסף, קרן הפנסיה מגינה על העובד בעת פרישה מהעבודה (החל מגיל 60). בעת פרישה תעניק קרן הפנסיה פנסיה חודשית למשך כל חייו של העמית ותגן גם על בת זוגו למשך כל חייה לאחר מותו.
לאחרונה, בהתאם להסכם הקיבוצי המקיף במשק הוגדלו ההפקדות לפנסיה ואלה ייעמדו על 6% הפקדת עובד 6.5% הפקדת מעסיק ו6% הפקדת מעסיק לפיצויים, המעסיק רשאי להגדיל את ההפקדה לפיצויים ל-8.33%)

הפקדת העובד לקרן הפנסיה המקיפה החדשה.....
   
לחץ כאן לקריאת המשך הכתבה באתר NEWS1               
                 
   
הירשם חינם לעידכונים
הרשם עכשיו לניוזלטרים של סט פוינט!
דואר אלקטרוני *
שם *
טלפון נייד
   
 
סט פוינט! ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי
טלפון:     נייד  054-6996670  משרד 04-8100333
דוא”ל: info@setpoint.co.il | כספרי 29, חיפה


לייבסיטי - בניית אתרים