04-8100333
054-6996670

 
 

 
 
 

 

 
    השודד השקט של החיסכון -
ועוד טיפים שיגדילו לכם את הפנסיה
    מתי בפעם האחרונה בדקתם אם התוכנית הפנסיונית שלכם תואמת את מצבכם בחיים? ? שינויים שמתרחשים בחיינו ובסביבתנו מצריכים עדכון תמידי של החיסכון ? כל הזנחה קטנה יכולה לתפוח לפגיעה דרמטית בפנסיה

נועם בר, דה מרקר


התאמה ובנייה של תוכנית פנסיונית נכונה בעבור החוסכים אינה פעולה שמספיק למבצע פעם אחת בנקודה כלשהי בחיים - בסגנון "שגר ושכח". חיסכון פנסיוני והביטוחים הנלווים אליו הם דינמיים, ונדרש לעדכן אותם כל הזמן מדי תקופה, בהתאם לשינויים אחרים שקורים בחיים כמו שינוי במצב משפחתי, שינוי מצב רפואי, שינוי במקום עבודה ובשכר וכל שינוי אחר במצב הכלכלי. כל שינוי שקורה לנו בחיים עשוי להשפיע ישירות על בחירת התוכנית הפנסיונית ההולמת ביותר בעבורנו, כדי שנוכל למקסם את כספי החיסכון שנצבור בפנסיה, כמו גם את הקצבה השוטפת שנקבל או יקבלו קרובינו בעת אירוע ביטוחי כמו אובדן כושר עבודה או מוות.
לפעמים יש צורך לעדכן את התוכניות הפנסיוניות גם בשל שינויים חיצוניים שלא קשורים בחוסכים עצמם, כמו שינויים רגולטוריים שמשנים את השוק הפנסיוני, שינוי ברמת התחרות בענף וכניסת מוצרים חדשים. גם לתשואה שמניב לנו החיסכון יש השפעה על התוכנית הפנסיונית שלנו.
בימים אלה מקבלים החוסכים את הדו"חות השנתיים על החסכונות הפנסיוניים שלהם. זו הזדמנות טובה בעבור כל החוסכים לבדוק את התוכנית הפנסיונית שלהם ולברר מה צריך לשנות בה כדי להתאים אותה למצב העדכני שלהם בחיים. זה נכון לכל ציבור החוסכים - אלה שבחרו לחסוך את כספם בקרנות פנסיה, מי שמחזיק קופת גמל או קרן השתלמות וגם אלה שהעדיפו לחסוך את כספם בביטוחי מנהלים.
Bloomberg

השפעת הכיסויים הביטוחיים על החיסכון....
התאימו את הכיסוי הביטוחי למצב המשפחתי....
דמי ניהול - השודד השקט של החיסכון שלנו....
כפילות ויתירות בביטוח על אבדן כושר עבודה...
בדקו אם אתם יכולים להגדיל את ההפקדות לפנסיה והשתלמות...
אל תהססו להחליף גוף מנהל....
   
לחץ כאן לקריאת המשך הכתבה באתר דה מרקר              
                 
   
הירשם חינם לעידכונים
הרשם עכשיו לניוזלטרים של סט פוינט!
דואר אלקטרוני *
שם *
טלפון נייד
   
 
סט פוינט! ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי
טלפון:     נייד  054-6996670  משרד 04-8100333
דוא”ל: info@setpoint.co.il | כספרי 29, חיפה


לייבסיטי - בניית אתרים