04-8100333
054-6996670

 
 

 
 
 

 

 
    איך אפשר למצוא את הכסף הפנסיוני האבוד?
    כאשר כואבת לנו השן, אנו פונים לרופא השיניים וכאשר אנו רוצים לעשות סדר בחסכונות ובכספים שיש ברשותנו, נפנה לקבלת ייעוץ פיננסי.

לאוס מדיה, אתר ערוץ 7


אחת הסוגיות המשמעותיות ביותר העומדות על הפרק היא איתור כספים אבודים. על פי ההערכות שיש היום, אלפי אזרחים מסתובבים במדינת ישראל מבלי לדעת שסכומים נכבדים מחכים להם ממש מתחת לאף. במדינה של הוצאות רבות, חשוב לפנות למקצוענים כדי למצוא את כל הכסף האבוד.

איך אפשר לאבד כסף

איפה הכסף שלי – אנחנו שואלים כאשר הקופאית ברשת המזון טועה בחישוב או כשהגיע חוב בלתי הגיוני מחברת החשמל. אבל האם אנחנו עוצרים לרגע ושואלים את עצמנו מתי הפסקנו לעקוב אחר כספי החסכונות וחשבונות הבנק? אם נתעמק, העניין יישמע לנו מציאותי יותר. שהרי הכספים האבודים הם כספים שהקשר עמם אבד, ובעולם האינטנסיבי שלנו זה אכן יכול לקרות. כך למשל, בשעה שהעובד עזב עבודה קודמת, ייתכן שהוא עזב גם את החיסכון הפנסיוני שלו שם: הקופה לא הועברה אל מקום העבודה החדש והמעקב אחר כספים אלה אבד. דוגמה נוספת היא מעבר לבנק אחר - אם עברתם מבנק אחד לאחר, ייתכן שיש לכם עדיין כספים בחשבון הבנק הישן.

איך מוצאים את הכסף

אם אתם חושדים בכך שיש כסף המגיע לכם, חשוב לבצע איתור כספים אבודים. תוכלו לעשות זאת לבד, אך סביר להניח שלשם כך תצטרכו לקחת יום חופש וזאת כדי לעבור על כל תלושי המשכורת שלכם ולגלות איזו קופת גמל אבודה, להתקשר לבנק הישן או להתחיל לברר אם יש איזה קרוב משפחה שהלך לעולמו בשיבה טובה ואולי השאיר לכם ירושה מכובדת. מצד שני, ניתן פשוט להשאיר פרטים אצל חברה מקצועית, והנציגים שלה יחזרו אליכם כדי ללמוד על מצב החשבון שלכם וללוות אתכם לאורך כל התהליך של איתור הכספים שלכם.

מוצאים את כספי הפנסיה

יש אנשים שחושבים לטווח הרחוק. גם אם כרגע הם מועסקים כשכירים בני 25, הם דואגים שתיפתח עבורם קרן פנסיה לעתיד לבוא. עם זאת, גם האנשים הפדנטיים ביותר עשויים להזדקק לשירותי ייעוץ מקצועי...
   
לחץ כאן לקריאת המשך הכתבה באתר ערוץ 7 INN.CO.IL               
                 
   
הירשם חינם לעידכונים
הרשם עכשיו לניוזלטרים של סט פוינט!
דואר אלקטרוני *
שם *
טלפון נייד
   
 
סט פוינט! ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי
טלפון:     נייד  054-6996670  משרד 04-8100333
דוא”ל: info@setpoint.co.il | כספרי 29, חיפה


לייבסיטי - בניית אתרים