04-8100333
054-6996670

 
 

 
 
 

 

 
    נערכים לשינויים בתחום הפנסיוני
    דני גיגי, מנהל מערך הייעוץ הפנסיוני ותכנון הפרישה בבנק הפועלים, אתר דה מרקר

תחום הפנסיה הרדום עבר טלטלה אדירה שהואצה בעשור האחרון ודני גיגי, מנהל מערך הייעוץ הפנסיוני ותכנון הפרישה בבנק הפועלים מזהיר מהצפת המבוטחים במידע ומתריע: "שוק החיסכון הפנסיוני סובל מכשלים מובנים ומשינויים תכופים המקשים על קבלת החלטות לאורך ציר הזמן"

אם אתם צעירים בשנות העשרים או השלושים לחייכם, ובוודאי אם חציתם את העשור הרביעי או החמישי, בוודאי שמתם לב שנושא הפנסיה מדובר בכל מקום: לא רק בעיתונות הכלכלית, לא רק במייל ממחלקת שכר, אלא אפילו בשיחות סלון ובמפגש במסעדה עם חברים. כיצד קרה שנושא שנחשב משעמם ובוודאי מסובך הפך נוכח בכל משק בית?
את דני גיגי, מנהל מערך הייעוץ הפנסיוני ותכנון הפרישה בבנק הפועלים זה לא מפתיע. הוא מכהן בתפקידו כבר  12 שנים, אולם נראה כי מעולם לא היה כל כך הרבה 'אקשן' בענף. ראשית הוא מבקש להציג מספר נתונים: "החיסכון הפנסיוני בתהליך צמיחה מואצת, הקף הצבירה כיום הוא 1.4 טריליון שקלים, המהווים 41% מתיק נכסי הציבור. מיליארדי שקלים  מופקדים מדי חודש במסלולי החיסכון השונים כאשר האצה נוספת צפויה כבר בתחילת 2017 עם החלת פנסיה חובה על מגזר העצמאים והעלאת שעורי ההפקדות לפנסיה חובה, נתונים אלו מעידים כי מדובר בנושא חם מאוד"

מדוע נושא הפנסיה שפעם היה בתחום העיסוק הבלעדי של אנשי מקצוע נידון כה בהרחבה?
"בעשור האחרון החיסכון הפנסיוני משנה פניו. השינוי מתרחש כתוצאה מרפורמות ותהליכים דמוגרפיים וכלכליים בין המגמות הבולטות הןהעלייה הדרמטית בתוחלת החיים סביבת הריבית הנמוכה המלווה אותנו זה זמן רב וצפויה להמשיך וללוות אותנו, הגברת המודעות לחשיבות החיסכון לטווח ארוך והמהפכה הדיגיטלית והטכנולוגית המאפשרות.....

במה שונה העולם הפנסיוני כיום מאשר לפני דור או שניים?....
מעבר משוק סיטונאי לשוק קמעונאי....
מי אחראי כיום לחיסכון שלנו?.....
האם אכן יש כאן חופש בחירה....
היכן נמצאים הכשלים הנוכחיים והעתידיים של ענף החיסכון הפנסיוני?...
   
לחץ כאן לקריאת המשך הכתבה באתר דה מרקר              
                 
   
הירשם חינם לעידכונים
הרשם עכשיו לניוזלטרים של סט פוינט!
דואר אלקטרוני *
שם *
טלפון נייד
   
 
סט פוינט! ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי
טלפון:     נייד  054-6996670  משרד 04-8100333
דוא”ל: info@setpoint.co.il | כספרי 29, חיפה


לייבסיטי - בניית אתרים