04-8100333
054-6996670

 
 

 
 
 

 

 
    בית המשפט: ביטוח התלמידים תקף גם בחופשות
    חברת הביטוח סירבה לפצות נער שנפצע, למרות שהוא מבוטח בביטוח תאונות אישיות כמו כל תלמידי ישראל. השופט דחה את הטענות התמוהות של החברה וחייב אותה גם בהוצאות. החשד: חברות הביטוח מציפות את בתי המשפט בכוונה במחלוקות סרק

עו"ד חיים קליר, אתר YNET


תלמיד תיכון בן שבע עשרה שיחק בחופש הגדול כדורגל במגרש הספורט השכונתי. במהלך המשחק התגלגל הכדור אל מחוץ למגרש והנער רץ אחריו. לפתע מעד לתוך בור פעור בקרקע ונפגע קשה בידו.
הנער הובהל לבית החולים. הרופאים אבחנו שבר בשורש כף יד ימין. היד הושמה בגבס למשך חודש ימים. לאחר מכן נזקק הנער לתומך לשורש כף היד, לטיפולי פיזיותרפיה ולריפוי בעיסוק. הטיפולים האינטנסיביים נמשכו חודשיים. במהלכם הנער סבל מכאבים ששיתקו את יכולתו לתפקד. בסופם נותרה גם נכות צמיתה.
מדינת ישראל כופה על ציבור ההורים לשלם בכל שנה יותר משישים מיליון שקל עבור ביטוח תאונות לתלמידים. יש המחשבים כי סכום תשלומי ההורים קרוב יותר למאה מיליון שקל. הביטוח נרכש באחת מחברות הביטוח באמצעות מרכז השלטון המקומי. כדי למנוע חשש כי חברת הביטוח תנצל את כוחה ותתעמר בתלמידים, התחייב השלטון המקומי להעניק להורים שילדם נפגע "שירות מקצועי ויחס אישי".
גם משרד החינוך הבטיח כי המחלקה לביטוח במשרד תעזור בעת הצורך. הרבה הבטחות, אבל כמו שנראה מיד, כאשר תלמיד נפגע כל המבטיחים נעלמים. התלמידים והוריהם מוצאים עצמם לבדם מול מדיניות תביעות צינית של חברת הביטוח.
   
לחץ כאן לקריאת המשך הכתבה באתר YNET              
                 
   
הירשם חינם לעידכונים
הרשם עכשיו לניוזלטרים של סט פוינט!
דואר אלקטרוני *
שם *
טלפון נייד
   
 
סט פוינט! ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי
טלפון:     נייד  054-6996670  משרד 04-8100333
דוא”ל: info@setpoint.co.il | כספרי 29, חיפה


לייבסיטי - בניית אתרים