04-8100333
054-6996670

 
 

 
 
 

 

 
    חוק פנסיה חובה לעצמאים - כל מה שחשוב לדעת
    אתר חברת מגדל

חוק פנסיה חובה לעצמאים - כל מה שחשוב לדעת
לא קל להיות "עצמאי בשטח". צריך לדאוג לניהול הפיננסי העסקי והאישי, להכנסה החודשית ולמשיכת רווחים. אבל מה לגבי עתידך הכלכלי והפנסיוני? כאן נכנסת לתמונה פנסיה חובה לעצמאים של מגדל. חוק פנסיה חובה לעצמאים. כל המידע 
 
כשבחרת להיות עצמאי, קרוב לוודאי שעשית זאת מתוך רצון להיות אדון לעצמך, ליזום, להצליח בכוחות עצמך ולא להיות תלוי באחרים. אבל להיות "עצמאי בשטח" משמעו לדאוג בעצמך לניהול הפיננסי העסקי והאישי, להכנסה חודשית ומשיכת רווחים, ולא פחות חשוב - לדאוג  לעתידך הכלכלי והפנסיוני.

לאורך השנים, רבים מהעצמאים דאגו להתנהלות היומיומית של העסק, ופחות להפקדת כספים לחיסכון פנסיוני עבורם, ובבוא היום, עם צאתם לפנסיה הם עלולים למצוא את עצמם מתקשים לשמור על רמת החיים לה הורגלו בעבר.
מסיבה זו, בין היתר, החליטה מדינת ישראל, לחייב החל מינואר 2017 את אוכלוסיית העצמאים, לדאוג לעצמם לחיסכון פנסיוני שיסייע בהבטחת עתידם הכלכלי והפנסיוני (בהמשך למהלך חובת הפנסיה של השכירים).

אז כמה צריך להפקיד לחיסכון פנסיוני? איך זה ישפיע על ההפקדות שלך לביטוח לאומי? מי פטור מהפקדה? ומה לגביי הטבות מס? חוק פנסיה חובה לעצמאים - מידע כללי ותשובות לשאלות שעשויות להתעורר בנושא.

חיסכון פנסיוני לעצמאים - מה זה אומר בעצם?
החל מה- 1.1.2017, במסגרת חוק ההסדרים עצמאים מחויבים לדאוג להפקדות לחיסכון פנסיוני משלהם - בקופת גמל לקצבה (כולל  קרן פנסיה, קופת גמל או ביטוח תגמולים לעצמאיים) לפי השיעורים הבאים:

- עבור חלק ההכנסה החייבת בהפקדה כהגדרתה בחוק, עד מחצית השכר הממוצע במשק - 4.45%
- עבור חלק ההכנסה החייבת בהפקדה כהגדרתה בחוק, מעל מחצית השכר הממוצע במשק - 12.55%

השכר הממוצע במשק....
   
לחץ כאן לקריאת המשך הכתבה באתר מגדל             
                 
   
הירשם חינם לעידכונים
הרשם עכשיו לניוזלטרים של סט פוינט!
דואר אלקטרוני *
שם *
טלפון נייד
   
 
סט פוינט! ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי
טלפון:     נייד  054-6996670  משרד 04-8100333
דוא”ל: info@setpoint.co.il | כספרי 29, חיפה


לייבסיטי - בניית אתרים