04-8100333
054-6996670

 
 

 
 
 

 

ביטוח בריאות: השתלת ריאות יכולה להגיע ל-800,000 דולר,
איך להתגונן?
אבי שאולי , אתר ביזפורטל
 
 

הפחתת סל השירותים הבסיסי שמגיע לכל אזרח והפערים בין הרמה של הרפואה הפרטית והציבורית הביאו בשנים האחרונות לזינוק חד בביטוחי הבריאות. ליותר מ-75% מהציבור בישראל יש ביטוחים רפואיים נוספים מעבר לסל השירותים הבסיסי(ביטוחים משלימים של קופות החולים וביטוחים מסחריים פרטיים) - שוק של כ-10 מיליארד שקל בשנה.
אורית קרמר, סמנכ"ל בכירה, מנהלת תחום ביטוח בריאות בחברת מנורה-מבטחים, מסבירה ל-Bizportal על החשיבות של ביטוחי בריאות, למי כדאי לעשות? וכמה זה עולה?
ההיסטריה וחוסר ההבנה יצרו בעיה של כפל ביטוח בריאות ולפעמים אפילו יותר מכך - כלומר המבטח משלם לשלושה גורמים שונים עבור אותו שירות. האם קורה שאזרחים משלמים פעמיים עבור אותו המוצר בדיוק והם עושים זאת חודש אחרי חודש?
"לא. מי שמניח שיש כפל ביטוח מניח שאנשים לא יודעים מה הם קונים ואני לא מסכימה עם הנחה זאת שלך. כשאדם רוכש שירותי בריאות נוספים מקופת החולים שלו הוא עושה זאת ממספר סיבות: 1 - כי הקופה מציעה שירותים נוספים כמו הנחות על אביזרים אורטופדיים, התייעצויות עם רופאים מומחים, הנחות על תרופות הנחות על טיפולי שיניים, טיפולים בהתפתחות הילד וכד' וכך המבוטח מרגיש שהוא מקבל תמורה יומיומית בעד התשלום החודשי שהוא משלם; 2 - אנשים פוחדים לא לקנות מוצר שקופת החולים שלהם מציעה מתוך חשש שמא זכויותיהם הבסיסיות יפגעו. לעומת זאת כשאדם קונה ביטוח בריאות פרטי הוא עושה זאת כדי שבעת הצורך יהיה לו פתרון אמיתי לבעיית הבריאות עמה הוא מתמודד".

הרובד הבסיסי - חוק ביטוח בריאות ממלכתי.....

שב"ן - שירותי בריאות נוספים
קופות החולים מספקות שירותי בריאות נוספים בעבור תשלום נוסף. השב"ן הוא....
 
לחץ כאן לקריאת הכתבה באתר ביזפורטל

ליצירת קשר לחץ כאן
 

   
 

הרשם עכשיו לניוזלטרים של סט פוינט!
קצר, ממצה, איכותי, חינם - אצלך במייל

 
 
דואר אלקטרוני *
שם *
טלפון נייד

 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
הירשם חינם לעידכונים
הרשם עכשיו לניוזלטרים של סט פוינט!
דואר אלקטרוני *
שם *
טלפון נייד
   
 
סט פוינט! ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי
טלפון:     נייד  054-6996670  משרד 04-8100333
דוא”ל: info@setpoint.co.il | כספרי 29, חיפה


לייבסיטי - בניית אתרים