04-8100333
054-6996670

 
 

 
 
 

 

 
    סרטון מיוחד: כך נשלל מחולת אלצהיימר הביטוח
    חנה וולפסון חלתה באלצהיימר לפני כשלוש שנים, היא מבוטחת בשלוש חברות ביטוח שונות. שתי חברות אישרו את תביעתה לפוליסה הסיעודית אבל חברת כלל טענה כי אין לה פוליסה מתאימה. כשנשאלה הרופאה שבדקה אותה למה היא לא מגדירה אותה כ"תשושת נפש", הרופאה ענתה: "את לא מבינה למי קראתי ככה - צרחו עליי בטלפון"

לי נעים | חדשות 2


החיים של חנה וולפסון ומיכה מרום בן זוגה השתנו מקצה לקצה לפני שלוש שנים, אחרי שחנה, רק בתחילת שנות השישים לחייה, אובחנה כחולה באלצהיימר. חנה דאגה לעצמה ליום סגריר, והייתה מבוטחת בשלושה ביטוחים סיעודיים. שתי החברות הראשונות אישרו את התביעה אחרי בדיקת רופא, אבל חברת כלל - מיהרה לטעון שלחנה אין פוליסה מתאימה.
אחרי בדיקה ממושכת, ניסה בנה של חנה להבין את דעתה של הרופאה. במהלך הבדיקה המשפחה הבינה שהרופאה היא רק חוליה אחת בשרשרת שמחליטה האם תאושר התביעה דרכה חנה תקבל חזרה חלק מהכסף ששילמה כל השנים.

"אני לא יכולה לכתוב עליה שהיא תשושת נפש", אמרה הרופאה שערכה את הבדיקה הרפואית. "את לא מבינה על איזה פציינטים כתבתי ככה - צרחו עליי בטלפון". הרופאה חוששת מסיבה מסוימת, לכתוב את המילים תשושת נפש, זאת כשהיא מועסקת על ידי חברה חיצונית שאמורה להיות מנועה מאינטרסים.
הרופאה לא יכולה להגדיר אותה כ"תשושת נפש" הרופאה לא יכולה להגדיר אותה כ"תשושת נפש"

בפועל המצב נראה אחרת לגמרי, חברות הביטוח משלמות לחברות החיצוניות הללו ונשאלת השאלה.....
   
לחץ כאן לצפיה בסרטון באתר ערוץ 2            
                 
   
הירשם חינם לעידכונים
הרשם עכשיו לניוזלטרים של סט פוינט!
דואר אלקטרוני *
שם *
טלפון נייד
   
 
סט פוינט! ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי
טלפון:     נייד  054-6996670  משרד 04-8100333
דוא”ל: info@setpoint.co.il | כספרי 29, חיפה


לייבסיטי - בניית אתרים