04-8100333
054-6996670

 
 

 
 
 

 

 
    המספרים מוכיחים: קופת החולים מכבי
מפקירה את מבוטחי הסיעוד שלה
    הישג לסלינגר: פרסום מדד שירות התביעות חולל מהפך בתשלומי חברות הביטוח, בעיקר בתחום הסיעוד ? ועדיין שיעור התשלום הנמוך שמקבלים מבוטחי הסיעוד של מכבי מכלל הוא בושה לקופה

מירב ארלוזורוב, דה מרקר


"המפקחת הגרועה אי פעם" — כך תקף יו"ר לשכת עורכי הדין, אפי נוה, את ראש רשות שוק ההון, דורית סלינגר, בכנס לשכת סוכני הביטוח לפני כחודש. ההתקפה, שכמותה לא נראתה מעולם על אף מפקח פיננסי בישראל, לוותה בהבטחה של נוה להתייצב בשנה הבאה שוב בכנס רק כדי לוודא שסלינגר "אכן פרשה".

אפשר כבר עכשיו לשגר הזמנה לנוה לכנס בשנה הבאה, משום שהדברים שייאלץ לומר שם ידועים כבר עתה. ראשית, אין ספק שסלינגר אכן תפרוש מתפקידה הקיץ, משום שהחוק לא מאפשר להאריך את כהונתה. שנית, נוה יצטרך לאכול את הכובע לאור הצטברות הנתונים המעידים שסלינגר מסיימת את כהונתה בהצלחה מסחררת. אם יש תואר שסלינגר ראויה לו הוא דווקא זה של "המפקחת הטובה אי פעם", לאור המהפך שהצליחה לחולל בשוק הביטוח.

כן, מהפך, והוא גם מגובה בנתונים מספריים. אלה הם הנתונים של שיעור תביעות הביטוח המוגשות לחברות הביטוח וגם משולמות בסופו של דבר. עם כניסתה לתפקיד המפקחת, סלינגר זיהתה כי זוהי נקודת התורפה של עולם הביטוח: חברות הביטוח גובות פרמיות לאורך שנים, אבל ברגע האמת — כאשר המבוטח נמצא במצוקה נוראה וזקוק לסיוע של הביטוח שלו — הוא מגלה שחברת הביטוח מתחמקת מתשלום.

מכיוון שביטוח הוא שירות חירום, שאנשים נזקקים לו בשעות הקשות ביותר של חייהם, ההתחמקות השיטתית של החברות מלשלם היא .....
   
לחץ כאן לקריאת המשך הכתבה באתר  דה מרקר               
                 
   
הירשם חינם לעידכונים
הרשם עכשיו לניוזלטרים של סט פוינט!
דואר אלקטרוני *
שם *
טלפון נייד
   
 
סט פוינט! ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי
טלפון:     נייד  054-6996670  משרד 04-8100333
דוא”ל: info@setpoint.co.il | כספרי 29, חיפה


לייבסיטי - בניית אתרים