04-8100333
054-6996670

 
 

 
 
 

 

 
    "ישראל היא מקום לא קל. עברתי למדריד כדי לחיות טוב גם בפנסיה"
    כשאמיר טייג הבין שביום שיפרוש ההכנסה שלו תצנח דרמטית, הוא החליט לשנות כיוון • היום הוא גר במדריד ומנסה לסדר לעצמו את הפנסיה באמצעות רכישה, שיפוץ, מכירה והשכרה של דירות • בינתיים זה עובד לא רע, ויש גם בונוס • האזינו לפודקאסט "דברים שרואים משם"

שלומית רביד, אתר גלובס


אמיר טייג התחיל לחשוב על הפנסיה כבר כשהיה בן עשרים ומשהו, כשכל החברים שלו עוד לא הבינו על מה הוא מדבר ולמה זה בכלל חשוב. זה היה פחות בקטע של פנטזיה להפסיק לעבוד, יותר בקטע של חרדה כלכלית. ככל שעברו השנים, החרדות התגברו. אז בגיל 47 הוא ארז את עצמו, עלה על מטוס ועבר למדריד.

היום הוא ובת זוגו כבר יותר משנתיים שם, עובדים יחד מהבית לפי תוכנית עסקית שבנו במיוחד משילוב הניסיון והיכולות של שניהם. אמיר מודה שהם עוד לא נטמעו לחלוטין בסביבה הספרדית, אבל שמפלס הלחץ והטירוף שלו הורגלו בישראל - בהחלט במגמת ירידה.
דברים שרואים משם - פודקאסט חדש
בכל פעם שאנשים קרובים עוברים לגור בחו"ל, הם משאירים אחריהם שובל זוהר של אבק כוכבים. הם ניצחו את השיטה, הם יודעים משהו שאנחנו לא, הם נוסעים לשם, ואנחנו נשארים פה. אבל אחרי שהנצנצים שוקעים, מתחילים החיים האמיתיים. גם שם הרי נאבקים ביוקר המחיה, מתלבטים אם לקנות או לשכור דירה, יולדים ילדים ואז תוהים מה לעשות איתם בחופש, משלמים מסים ומקימים עסקים. הישראלים הם כבר תיירים די מנוסים, מדקלמים בעל-פה המלצות להצגות בברודוויי, לקופי שופס באמסטרדם ולטרקים בנפאל, אבל איך זה נראה כשמשאירים את הביצה הקטנה שלנו מאחור ועוברים לחיות שם באמת???
   
לחץ כאן להאזנה לראיון המשודר באתר גלובס              
                 
   
הירשם חינם לעידכונים
הרשם עכשיו לניוזלטרים של סט פוינט!
דואר אלקטרוני *
שם *
טלפון נייד
   
 
סט פוינט! ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי
טלפון:     נייד  054-6996670  משרד 04-8100333
דוא”ל: info@setpoint.co.il | כספרי 29, חיפה


לייבסיטי - בניית אתרים